Kartu su KTU ir VTDK mokomės apie integruotas CAD/CAM sistemas ir jų privalumus

UAB IN RE ir toliau aktyviai bendradarbiauja su mokymosi įstaigomis ir dalinasi savo žiniomis su studentais ir dėstytojais. Ir nors įprastai pristatome bei pasakojame apie CAD sritį, jos detalių, mazgų projektavimą bei brėžinių darymą, CAM sritis — ne mažiau svarbi, reikalinga ir aktuali būsimiems inžinieriams! CAM yra viena iš pagrindinių šiuolaikinės gamybos disciplinų. CAM sistemos leidžia efektyviai programuoti turimas CNC stakles ir greičiau paleisti į gamybą detales, kurios bus gaminamos su CNC staklėmis. 

IN RE CAM sistemų specialistas, Aivaras Avgustinas, jau ne kartą aplankė ir žada lankyti, tokias mokymosi įstaigas kaip Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija bei Kauno technologijų universitetas. VTDK yra vieni pirmųjų įsigiję CAMWorks CAM licencijas ir darbą su CAMWorks CAM planuoja integruoti į savo studijų programas.  

VTDK ir KTU vizitų metu dėstytojai ir studentai buvo supažindinti su SOLIDWORKS CAM/CAMWorks CAM galimybėmis. Taip pat jų metu IN RE CAM specialistas susipažino su mokymo įstaigų turimomis CNC staklėmis bei technine baze. VTDK dėstytojams pristatėme CAMWorks CAM paketą, kuris apima tokių kompleksinių detalių programavimą ir apdirbimą, kaip: nenutrūkstamas penkių ašių apdirbimas, tekinimo — frezavimo operacijos ir kt. KTU studentams skaitėme paskaitą „CAM sprendimai SOLIDWORKS aplinkoje”. Pademonstravome ir paaiškinome SOLIDWORKS CAM ir CAMWorks CAM sprendimų svarbą pramonės 4.0 kryptyje bei kaip jie gali padėti įmonėms tvarkytis su kasdieniniais iššūkiais. 

SOLIDWORKS CAM\CAMWorks CAM detalių apdirbimo programavimas 4 (3+1) ir 5 (3+2) ašių staklėms su galimybe susimodeliuoti apdirbimo aplinką (įtaisai, spaustuvai ir t.t.) SOLIDWORKS aplinkoje.

RENISHAW matavimo įrangos esančios metalo apdirbimo staklėse programavimas su SOLIDWORKS CAM\CAMWorks CAM programa. Apdirbamų detalių zondavimo (Probing) operacijų įterpimas į detalių apdirbimo procesą SOLIDWORKS aplinkoje.

SOLIDWORKS CAM\CAMWorks CAM darbas su Skylės\Veleno suleidimų sistema. SOLIDWORKS CAM\CAMWorks CAM pagal kiaurymės tikslumą pritaiko apdirbimo technologiją.

SOLIDWORKS CAM\CAMWorks CAM darbas su paviršių šiurkščių reikšmėmis. SOLIDWORKS CAM\CAMWorks CAM pagal paviršiaus šiurkščio reikšmę pritaiko paviršiaus apdirbimo technologiją su kurią bus pasiekiama apdirbamo paviršiaus šiurkštumo reikšmė.

SOLIDWORKS CAM\CAMWorks CAM darbas su matmenų tolerancijomis. SOLIDWORKS CAM\CAMWorks CAM pagal matmenų tolerancijų reikšmę pritaiko apdirbimo strategijų parametrus.

SOLIDWORKS CAM\CAMWorks CAM technologinė duomenų bazė TECHDB automatizuoja detalių programavimo procesus, leidžia išvengti brangių klaidų ir išsaugoti įmonės detalių apdirbimo technologijas įmonės viduje t.y. jos intelektualų turtą.

Išsamiau apie SOLIDWORKS CAM\CAMWorks: