KELIAME MOKYMUS Į KITĄ LYGĮ! 

Tinkama darbo vieta ir moderni technika padeda greičiau mokytis bei efektyviau įsisavinti informaciją. Siekiant gerinti mūsų kursantų žinių kokybę įkūrėme naują mokymų klasę modernioje virtualiųjų dvynių laboratorijoje „3DEXPERIENCE Works EXCELLENCE CENTER“, kur patalpas ir infrastruktūrą mums suteikė  Gamybos inovacijų slėnis / Manufacturing Innovation Valley.   

Jums nereikės rūpintis naujausia įranga ar licencijomis, nes viskuo pasirūpinsime mes.  

Bet tai dar ne viskas !

Gilinti savo žinias galėsite net su dviejų specialistų pagalba! Donatas – CAM srities specialistas ves mokymus nuotoliniu būdu. O, Karolis dalyvaus mokymosi procese kartu su Jumis ir bus Jūsų dešinioji ranka, jei ko nesuprasite. Specialistai atsakys į Jums rūpimus klausimus ir bus pasiruošę padėti, jei pasimesite tarp programos funkcijų.    

Specialus pasiūlymas:  

Norite apmokyti 3 ir daugiau darbuotojų, galite sutaupyti net 50% mokymų kainos! Susisiekite su mumis asmeniškai – El.paštas: mokymai@inre.lt +37061678350 ir pabendrausime apie tai daugiau.  

Pirmųjų mokymų registracija:

Jau dabar galite registruotis į bazinį SOLIDWORKS CAM mokymo kursą: CNC 2,5 ašių frezavimo programų ruošimas (angl.k. SOLIDWORKS CAM Standard Essentials) startuojame nuo vasario 6 d.