Kodėl ALTAS AUTO SOLIDWORKS naudoja beveik dešimtmetį?

ALTAS AUTO komercinio transporto įmonė švenčia 20-ąjį savo įmonės jubiliejų. Aktyviai ir nuosekliai orientuodamiesi į komercinio transporto, tokio kaip: mažųjų autobusų gamybą Mercedes Benz arba MAN furgonų bazes, ALTAS AUTO neilgai trukus tapo vienu iš didžiausių Europos įmonių gaminančių mažuosius autobusus atstovais.

Platus tinklas visoje Europoje bei reguliarus augimas reikalavo ir greitai pasiteisinančių sprendimų. Įmonė pradėjo naudoti SOLIDWORKS beveik prieš dešimt metų, dėl noro dirbti sparčiau ir efektyviau. Be viso to, ši CAD programinė įranga gerai pažįstama naujai „iškeptų“ inžinierių kartoms, kadangi ne retai sutinkama universitetų ar kolegijų studijų programose, o dabar jau net ir mokyklose!

Vienas didžiausių iššūkių yra tai, kad bene visi autobusai yra unikalūs. Kas reiškia, kad dauguma jų dalių yra sudėtingos konstrukcijos, reikalaujančios aukštos kvalifikacijos inžinierių, mokančių dirbti su paviršiais, lakštiniais metalais, suvirinimo elementais, modeliavimu ir kitomis funkcijomis. „Mes suprantame, kad norėdami pagaminti 500-700 autobusų per metus, turime galvoti, kaip galime padidinti efektyvumą ir savo produktų kokybę. Vienas iš būdų – glaudūs ryšiai su IN RE ir SOLIDWORKS programinė įranga“, – teigia ALTAS AUTO generalinis direktorius Edvardas Radzevičius.

„Pirmajam elektromobilio prototipui sukurti, ALTAS AUTO reikėjo mažiausiai devynių inžinierių komandos bei geriausių gamybos darbuotojų bei, žinoma, visų žinių, sukauptų per dvidešimt autobusų gamybos metų. Na, o kad įmonė pagamintų jiems patinkantį ir jau bandymams paruoštą gaminį prireikė maždaug vienerių metų,“ – dalijasi produktų kūrimo padalinio vadovas Aleksandr Myslickij.

ALTAS AUTO kasdienybę apipina: SOLIDWORKS, SOLIDWORKS PDM Professional, SOLIDWORKS Electrical ir CAMWorks programinė įranga. Juk projektuojant autobusą susiduriama su daugybę iššūkių, o visiškai užbaigtą autobusą sudaro daugiau kaip X dalių ir detalių. Kaip patikina vyr. inžinierius Žilvinas Šulskus: „Kartais, jei gamybos linijoje būna daug nestandartinių opcijų, čia puikiai padeda CAD sistema, su kuria gali viską patikrinti dar prieš pradedant gamybą.“ Tokiu būdu, ALTAS AUTO numato galimas problemas bei iš karto randa sprendimus, kad įvykdytų visus kliento norus. Be viso to, 3D projektavimas, leidžia išvengti nesusipratimų ir nereikalingo darbo. Pavyzdžiui, visas šildymo, aušinimo ir aukštos įtampos sistemas ALTAS AUTO lengvai suprojektuoja 3D formatu ir tada mato, kokių detalių užsakymą reikės atlikti, net neturėdami autobuso savo gamykloje!

SOLIDWORKS PDM suteikia galimybę visai komandai vienu metu dirbti prie vieno projekto. Darbuotojai esantys tame pačiame mazge, gali atlikti savo unikalių dalių projektus, kuriuos taip pat paprasta sujungti, o atnaujinimus matyti gyvai.

O vienas šauniausių dalykų tai, kad ALTAS AUTO savo klientams pateikia ne tik prekę (autobusą), bet ir visą techninio aptarnavimo paslaugų paketą su naudojimosi bei remonto instrukcijomis, schemomis ir aprašais.

Norite sužinoti daugiau? Kviečiame peržiūrėti naują, IN RE sukurtą, ALTAS AUTO kliento sėkmės istoriją!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *