Nauja technologija gaminti daiktus – Spausdinu3D.lt

3D spausdinimas tai naujas būdas materializuoti idėjas, tai galimybė pamatyti gaminį ar objektą gyvai jį dar tik projektuojant.

3D spausdinimas gali būti pritaikomas begalėje sričių. Šios inovatyvios technologijos pagalba daugelis iki šiol ilgai užtrunkančių įvairių daiktų gamybos procesų gali sutrumpėti iki kelių akimirkų. Tai revoliucinė technologija ateityje galinti pakeisti gamybos pramonę.

Šiuo metu jau yra galimybė spausdinti spalvotus gaminius kurie gali turėti įvairias fizines savybes: būti kieti ar minkšti kaip guma, būti permatomi, atsparūs temperatūriniams išbandymams ar net gali būti bio suderinami ir naudojami medicinojeUAB “IN RE” teikia 3D spausdinimo paslaugas!

3D Spausdintuvai -profesionalios sistemos visoms formoms ir dydžiams

printer_dimension_1200Viena yra turėti savo idėją galvoje, ją modeliuoti, virtualiai apipavidalinti, visai kas kita yra realiai turėti galimybę ją paliesti rankomis, pastatyti ant stalo ir vizualiai pamatyti idėjos privalumus ir trūkumus. 3D spausdintuvai leidžia tai įgyvendinti per labai trumpą laiką, galima sakyti jie laidžia mąstyti kurkas greičiau, judėti sparčiau, sumažina gamybos kaštus ir atveria galimybę ne tik turėti, bet ir jausti savo idėjas.

Nuo individualaus dizainerio ar maketuotojo iki serijinės produkcijos lygio gamybos įmonių: Stratasys siūlo labai plataus naudojimo FDM ir PolyJet technologijas sukurtas tau.

Revoliucija jau yra vien tai kad Stratasys geba pasiūlyti labai aukšto lygio 3D spausdinimo galimybę už prieinamą kainą!

Permastykite gamybos galimybes iš naujo, Stratasys 3D spausdintuvai sukels revoliuciją visoje gamybos pramonėje. UAB “IN RE” yra oficialus Stratasys 3D spausdintuvų platintojas Lietuvoje ir Latvijoje.

[cb]

[printertab lang=”lt” series=”idea”]

Stratasys Idea Series spausdintuvai išlaisvina pavienių dizainerių, modeliuotojų ar konstruktorių taip pat mažesnių komandų kūrybiškumą, bei leidžia sutelkti dėmesį ten, kur jos labiausiai reikia: į idėją.

[printertab lang=”lt” series=”precision”]

Design serijos Precision spausdintuvai suteikia 3D spausdinimui daug platesnes galimybes. Naudojant šiuos spausdintuvus ir PolyJet technologiją gaminiai spausdinami neparaleliniu greičiu, o tai reiškia daug greičiau, turi daug ryškesnes spalvines gamas.

[printertab lang=”lt” series=”performance”]

Design serijos Performance spausdintuvai tai puikus pasirinkimas didesnio tiražo modelių spausdinimui, šie FDM termoplastiko technologiją naudojantys spausdintuvai yra labai patikimi, darbą atlieka greitai ir sklandžiai.

[printertab lang=”lt” series=”production”]

Fortus serijos spausdintuvai pakelia gamybos pramonės standartus į daug aukštesnį lygį. Fortus sistemomis spausdinami gaminiai yra labai tikslūs ir tvirti, šias savybes jiems suteikia galimybė naudoti didelę įvairovę aukštos kokybės termoplastikų.

[/cb]

Parašykite komentarą