Kviečiame registruotis į DriveWorks World 2023

Kviečiame visus SOLIDWORKS naudotojus dalyvauti “DriveWorks World 2023” – konferencijoje, skirtoje tiems, kurie siekia patobulinti projektavimo automatizavimo procesus, optimizuoti darbo eigą ir susipažinti su naujausiomis funkcijomis ir galimybėmis, kad padidintų gaminių kūrimo galimybes. 

“DriveWorks World” yra kasmetinis techninio mokymo renginys “DriveWorks” naudotojams. Iki šių metų renginio liko mažiau nei mėnuo! 

2023 m. “DriveWorks World 2023” truks tris dienas – nuo antradienio 21 d. iki ketvirtadienio 23 d. 

Antradienį, 21 d., vyks išskirtinė “DriveWorks” atstovams skirta diena. Trečiadienį, 22 d., ir ketvirtadienį, 23 d., renginys atviras visiems “DriveWorks” aktyvią prenumeratą turintiems naudotojams – klientams ir partneriams. Šiais metais taip pat rengiame keletą sesijų įmonėms, besidominčioms “DriveWorks”, todėl jei dar nesate klientas, bet norite sužinoti daugiau, užsiregistruokite, kad prisijungtumėte prie mūsų. 

Dienos programą renkatės jūs 

Stebėkite savo pašto dežutę, nes “DriveWorks World 2023” renginio programėlė bus pristatyta jau netrukus.  

Ten galite įtraukti sesijas į savo asmeninę dienotvarkę ir sudaryti užsiemimų, kurių nenorite praleisti, sąrašą. 

Visą tai taip pat galite atsisiųsti į savo kalendorių. 

Papildomos techninės sesijos 

Be tiesioginės transliacijos “DriveWorks World 2023” parodoje, taip pat bus surengta daugiau nei 100 pagal pageidavimą organizuojamų techninių mokymosi sesijų. 

Šiose sesijose aptariamos įvairios “DriveWorks” temos, skirtos skirtingiems įgūdžių lygiams. 

Pasirinkite jums ir jūsų mokymuisi aktualias sesijas “DriveWorks” puslapyje. Mokykitės savo tempu ir jums tinkamu laiku. Šios techninės sesijos bus prieinamos visas tris dienas, todėl jas galėsite žiūrėti net ir tada, kai netransliuosime tiesiogiai. Jos taip pat bus prieinami ir po renginio, kad nereikėtų skubėti jų peržiūrėti. 

Prisijunkite prie “DriveWorks World 2023” – mokykitės bei užmegzkite ryšius su kolegomis iš viso pasaulio bei susipažinkite su naujausia programine įranga.