Kviečiame registruotis į pavasario kursus!

Pavasaris – tai naujų pradžių metas, o kartu ir puiki proga investuoti į savo tobulėjimą. Siūlome įvairius modulius, pradedant nuo pagrindinių inžinerinių principų iki pažangių technologinių sprendimų, kad kiekvienas, nepriklausomai nuo ankstesnio patyrimo, galėtų rasti kažką naudingo ir įdomaus.

DraftSight bazinis mokymo kursas (DWG failų kūrimas ir redagavimas) 

Mokymų dienos: balandžio mėn. 2, 3, 4, 5 d. 

Tai yra bazinis DraftSight mokymo kursas, skirtas susipažinti su programos pagrindais. Kurso metu mokoma naudotis DraftSight įrankiais ir funkcijomis, optimizuoti darbą su brėžiniais bei padidinti produktyvumą ir darbo kokybę, siekiant išvengti taisymo ir klaidų. Šis kursas yra orientuotas į 2D projektavimą. Kursų metu bus paliesta dauguma komandų ir parametrų, kai kurie nagrinėjami detaliai. 

Automatikos ir elektrotechnikos sistemų kompiuterinio projektavimo mokymai  

Mokymų kodas užimtumo tarnyboje: 223002846

Mokymų dienos: balandžio 16d. – gegužės 31d. 

Baigęs šią programą, dalyvis gebės kurti elektrotechnikos projektus, braižyti 2D schemas ir 3D elektrosistemos modelius, atlikti komponentų išdėstymą ir laidų trasavimą, bei tikrinti ir taisyti klaidas. Taip pat bus įgyti įgūdžiai rengti projekto dokumentaciją ir tvarkyti komponentų biblioteką.

Baldų ir interjero detalių modeliavimas ir paruošimas gamybai

Mokymų kodas užimtumo tarnyboje: 223002970

Mokymų dienos: gegužės 10d. – birželio 28d.

Po mokymų dalyvis išmoks taikyti 3D parametrinio projektavimo principus, greitai kurti detales ir brėžinius, naudoti automatizavimo įrankius mažinant klaidas. Mokysis parengti pramonės standartus atitinkančius brėžinius, taip pat naudoti SWOOD Design baldų projektavimui su SOLIDWORKS. Įgytas įgūdžiai apims medžiagų ir baldų komponentų bibliotekų kūrimą, baldų išdėstymą ir ataskaitų generavimą su SWOOD REPORT.

CNC 4 ir 5 ašių frezavimo programų ruošimas su CAMWorks CAM (CAMWorks – 4 and 5 Axis Essentials) 

Mokymų dienos: kovo mėn. 4, 6, 7 d. (Registracija baigėsi) 

Tai yra CAMWorks CAM 4 ir 5 ašių programavimo pagrindų mokymo kursas, skirtas detalių 4 ir 5 ašių apdirbimo programos parengimui, CNC frezavimo staklėms. Mokymų dalyvis gebės savarankiškai sudaryti detalių apdirbimo programas, redaguoti įrankių judėjimo trajektorijas, bei modifikuoti skirtingų detalės zonų apdirbimą ir metodikas.

3D projektavimas gamybai

Mokymų kodas užimtumo tarnyboje: 223002728

Mokymų dienos: kovo 12d. –  balandžio 30d. (Registracija baigėsi) 

Mokymų metu dalyviai įgyja esmines žinias ir įgūdžius 3D parametrinio projektavimo srityje, išmokstama efektyviai kurti brėžinius ir sumažinti klaidas. Kursas apima lakštinio metalo ir rėminių konstrukcijų projektavimą, suteikdamas įgūdžių gamybiniams brėžiniams ir specifikacijoms rengti. Žinios taikomos įvairiose inžinerijos srityse.

Prisijunkite prie mūsų šį pavasarį ir leiskite mūsų inžineriniams kursams tapti jūsų karjeros ar asmeninio tobulėjimo pradžia!