Lapkričio mėn. išplėstinis SOLIDWORKS mokymo kursas: kompleksinių ir sudėtingų gaminių projektavimas su SOLIDWORKS 3DCAD

Tai yra specializuotas SOLIDWORKS mokymo kursas, skirtas įmonėms, organizacijoms dirbančios su dideliais ir sudėtingais projektais. Mokymų metu sužinosite apie dažniausiai pasitaikančias kompleksinių projektų problemas ir jų sprendimo būdus. Aptarsime projektų planavimo ir failų valdymo galimybes, bei projekto failų valdymo sistemą SOLIDWORKS PDM.  Taip pat – detalių, surinkimų ir brėžinių kūrimo metodikas, jų tarpusavio ryšius bei gerąsias praktikas. Sužinosite apie kompiuterio komponentų, Windows sistemos ir SOLIDWORKS programos nustatymų įtaką darbo našumui ir sklandžiam komandiniam darbui.

Mokymai yra pažengusiems SOLIDWORKS vartotojams, todėl SOLIDWORKS bazinės žinios yra būtinos. Mokymai vyks lietuvių kalba, nuotoliniu būdu.  Kompleksinių ir sudėtingų gaminių projektavimas mokymo programą galite rasti čia.   

Mokymų trukmė nuotoliniu būdu:  4 dienos / 16 akad.val. 

Mokymų intensyvumas: 4 akad.val. / per 1 dieną; 

Mokymų dienos: 2021 m. lapkričio mėn. 22, 23, 25, 26 d. 

Mokymų valandos: 09.00 – 13.00 val.; 

Mokymo dalyvių skaičius: iki 8 asm.; 

Mokymų kaina: 450 eur / 1 asm; 

Mokymosi būdas: ONLINE konferencija (Zoom); 

Mokymosi priemonės: 

  1. Kompiuteris (PC reikalavimai darbui SOLIDWORKS); 
  2. SOLIDWORKS licencija. Jei neturite, mes parūpinsime laikiną; 
  3. Jeigu turite galimybę – antras ekranas (namų kompiuteris, planšetė ar telefonas); 
  4. Ausinės su mikrofonu. 

1 dieną prieš mokymus mes padėsime įsitikinti, jog visos priemonės veikia ir esate pilnai pasiruošę. 

Pabaigus mokymo kursą išduodamas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro kompleksinių ir sudėtingų gaminių projektavimas su SOLIDWORKS programa kurso baigimo sertifikatas. 


Bendra registracija: