Solidworks flow simulation mokymo kursas

Trumpas kursų aprašymas: tai yra skysčių bei dujų srautų analizė bei šilumos perdavimo uždaviniai panaudojant SolidWorks Flow Simulation. Kursų metu bus supažindinta su išorės (aerodinamika) bei vidaus srautų skaičiavimo technologijomis, išmokyta spręsti įvairius praktinius uždavinius, susijusius su dujų / skysčių susimaišymu, kietų dalelių pernešimu, šilumos pernešimu per skystį / dujas bei kietus kūnus ir pan.

Programos trukmė: – 16 akad.val

Mokymui skirtas laikas yra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimui. Specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje, kurioje kiekvienas dalyvis gali dirbti su PC (personaliniu kompiuteriu), kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs: skysčių ir dujų tekėjimo analizės bazines žinias. Įgyti įgūdžiai leis atlikti skysčių ir dujų tekėjimo įrenginiuose, ir apie įrenginius, analizę, apskaičiuoti slėgio nuostolius, skysčių/dujų poveikį įrenginių sienelėms. Mokymų metu supažindinama su niutoninių ir neniutoninių skysčių analize, dalelių judėjimu skystyje, gravitacijos reiškiniu, aušinimo įrenginiuose analize, šilumos mainais. Įgytos žinios gali būti taikomos įvairiose inžinerijos srityse.

Mokymų planas

Mokymų temos Skiriama akad.val.
Skysčių ir dujų tekėjimo analizės pagrindai 2
Analizės tipai ir kraštinės sąlygos 6
Skysčių tipai, tekėjimo būdai, kavitacija ir kitos skysčių savybės 4
Sudėtingų uždavinių sprendimas „SolidWorks Flow Simulation“ programa 4
VISO: 16 akad./val.

Baigiamasis žinių, mokėjimų vertinimas

Baigiamasis žinių, mokėjimų vertinimas vykdomas baigiamosios įskaitos forma. Įskaitos metu įvertinamos dalyvio įgytos žinios, gebėjimai. Asmenims, sėkmingai baigusiems neformalaus mokymo programą ir išlaikiusiems baigiamąją įskaitą, bus išduodami mokymų baigimo sertifikatai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *