loader

Allplan 2014

Susipažinkite su nauju Allplan 2014

Keli pagrindiniai atsinaujinusios programinės įrangos bruožai:

Allplan Engnieering ar Allplan Architecture, naudojamas komandiniam darbui jau ne pirmi metai. Tačiau iki tol projektai buvo laikomi serveryje vietiniame kompiuterių tinkle. Allplan 2014 leidžia projektus talpinti ne tik vietiniame (LAN) serveryje, bet ir FTP serveryje. Tokiu atveju darbuotojai arba partneriai projektus gali pasiekti iš bet kurios vietos, kur yra internetas. Tai palengvina darbą kompanijoms, išsibarsčiusioms po kelis ofisus, bei darbuotojams, mieliau triūsiantiems namie.

bplusAllplan pristato naują cloud erdvę – BIM+. Joje galite patalpinti savo modelį, juo dalintis, peržiūrėti planšetiniuose kompiuteriuose, pasižymėti pastabas, rasti susikirtimus, nusiųsti komentarą draugui. Sužinokite daugiau.
Allplan 2014 turi tiesioginį ryšį su profesionalia vizualizacijos programa LUMION. Tai nereiškia, kad Allplan 2014 nebepalaiko savo vizualizacijos variklių, tačiau LUMION turi nemokamą versiją, su kurią sukursite animuotus žmones, gyvūnus ir aplinką lengviau, nei tai padarytumėte kompiuteriniame žaidime.

Naujos armatūros išnašų formavimo galimybės. Be to, pasipildė ir armavimo įrankiai, pvz. užlaidų kūrimo, srieginių jungimų ir t.t. Sudėtingiausias formas galėsite sumodeliuotu nauju įrankiu laisvoms formoms kurti. Nubrėžiat planą gb elemento – jį iškeliat, pažymite sienelę, nubrėžiat schemą ant jo, iškeliat, apkerpat, pastumiat, užapvalinant kaip tik norit, tai paprasta. Galiausiai gaunate sukurtos formos išklotinę.

Plačiau: Allplan Architecture, Allplan Engineering