loader

Scia Engineer 40 metų

40 metų sukaktis programinei įrangai Scia Engineer

– grandioziniai statiniai, profesionalūs inžinieriai, nepriekaištinga programinė įranga.

Header-Scia40YearsGrandioziniai statiniai…
Profesionalūs inžinieriai…
Nepriekaištinga programinė įranga…
Scia Engineer 40 metų inovacijų

Programos Scia Engineer užuomazga siekia 40 metų, kuomet maža Belgų kompanija ėmėsi kurti konstrukcijų analizės programą staliniams kompiuteriams (HP ir Wang). Tuomet ji vadinos ESA (Engineering Structural Analysis), pavadinimas Scia Engineer (scientific applications) atsirado vos prieš šešerius matus. Per 40 gyvavimo metų programuotojų ir kūrėjų komanda išaugo iki 130 darbuotojų, įsteigta 10 ofisų. 2006 metais Scia Engineer prisijungė prie vokiečių kompanijos Nemetschek ir yra viena iš pasaulio lyderiaujaunčių analizės programų.

Per prabėgusius 40 metų Scia Engineer prisidėjo prie daugybės grandiozinių statikių projektų. Tarp jų Burj Khalifa Dubajuje, Rolex Learning Center (Šveicarijos federaliniame technologijos institute Lozanoje), Helsinki Music Hall, Metro Station Strizkov (Prahoje), Confluences Museum (Lione) ir daug kitų. Kitus grandiozinius projektus pamatykite čia.

Profesionalūs inžinieriai – tai Nemetschek Scia Engineer klientai visame pasaulyje, išdrįstantys praplėsti galimybių ribas. Scia programinės įrangos vartotojai yra projektavimo biurai, statytojai bei gamintojai, vyriausybinės, ekspertizės biurai ir mokslo įstaigos. Daugiau tarptautinio masto kompanijų, naudojančių Nemetschek produktus rasite čia.

Nepriekaištinga programinė įranga – tai programa kurią didžiuodamiesi norime pristatyti Jums. Scia Engineer tai programa ne tik skirta grandioziniams projektams, bet ir paprastiems darbas, tokiems, su kokiais susiduriate kiekvieną dieną.

Plačiau apie: Scia Engineer