loader

Allplan 2015 Tiltams

Inžinerinių statinių projektavimas su nauju Allplan 2015 – 30 Years Edition.

Dabar su Allplan paprasta projektuoti ne tik gyvenamuosius ar visuomeninius pastatus, tačiau ir inžinerinius statinius…  Naudodami Allplan Engineering savo darbe, Jūs išnaudosite visus BIM projektavimo privalumus ir pasieksite maksimalų efektą. Erdvinis objekto atvaizdavimas, kur situacija aiškiai matoma ir suprantama, leidžia greičiau ir efektyviau susidoroti su iškylančiom problemom ir pasikeitimais, problemines vietas sutaupysite marias laiko ir pinigų.

Tačiau tai ne visi privalumai, kuriuos siūlo Allplan 30 Year Edition erdvinio projektavimo galimybės. Galite greitai generuoti pjūvius pagal lenktas ar laužytas ašis, gauti išklotines per kelias minutes, sutaupant valandų valandas braižymo AutoCAD, ir tuo pačiu metu būti tikri, kad visi brėžiniai sutampa. Kokybė, svarbiausias aspektas. Įtempti lynai Allplan aplinkoje modeliuojami pagal pririšimą prie aukščio, bei lyno ašies, bei gali būti dvigubo kreivio. Taip pat galite aprašyti lynus pagal įvairiausius parametrus, tokius kaip diametras, inkaravimo detalės ir t.t.

Allplan programa bus idealus įrankis viso projekto metu, nuo teritorijos planavimo, klojininių brėžinių iki detalių armavimo schemų, kiekių žiniaraščių ir specifikacijų. Erdvinis projektavimas nieko vertas, jei neįmanoma automatiškai nustatyti kolizijų. Allplan randa susikirtimus tarp bet kokių elementų: lynų, armatūros strypų ar įdėtinių detalių. Su Allplan Jūs dirbsite aukščiausios kokybės standartais, išnaudodami visus BIM teikiamus privalumus inžinerinėms konstrukcijoms. Projektai bus atliekami greičiau ir itin. Jūs sumažinsite projektavimo kaštus, klaidų galimybę statybos metu, bei pagreitinsite procesus. Jei nėra klaidų Jūsų Allplan BIM  modelyje – nebus ir klaidų statyboje. Allplan 30 Year Edition ne tik pakels Jūsų produktyvumą, tačiau tai daug paprasčiau ir lengviau nei projektuoti 2D aplinkoje.