loader

Allplan Engineering 2015

Naujas Allplan 30 Year Edition – kas naujo?

Kreivalinijiniai pjūviai pagal spindulinę ašį

Kurkite tikslius pjūvius per Jums reikiamą kreivalinijinę ašį. Nurodykite pjūviui reikimą ašį, ir gaukite, viaduko vingio, stadiono ar kitos sudėtingos konstrukcijos tikslų vaizdą greitai ir tiksliai.

kreivi pjuviai

Modeliuokite įtemptus lynus

Panaudokite įtemptus armatūros lynus dar paprasčiau ir greičiau erdviniame modelyje su nauju lynų įrankių. Nurodykite lyno pririšimą ir ašį, pasirinkite lyną bei jo inakaravimo tipą. Tai leis greičiau ir paprasčiau projektuoti, be to išvengti daugybės klaidų susijusių su kolizijomis ir tiksliais kiekiais.

lynai

IFC sertifikatas

Optimalus ir užtikrintas importavimas ir exportavimas leis sklandžiau vykdyti BIM projektus. Galėsite bendradarbiauti su partneriais pagal naudodamiesi paskutiniu IFC2x3 formatu sklandžiai ir be trukdžių. Allplan 2015 turi sertifikuotą IFC importavimo ir exportavimo sistemą, leisiančią atlikti BIM projektus dar sklandžiau.

Tikrieji armatūros diametrai, tiesioginis redagavimas

naujas, tikslesnis armatūros vaizdavimo būdas leis užtikrinti projekto kokybę, įsitikinti, kad armatūros karkasai bus surenkami sklandžiai, be kliūčių. Taip pat naujoje versijoje strypus patogu redaguoti brėžinyje. Su nauju tiesioginio redagavimo įrankiu armatūrą galėsite redaguoti tiesiogiai brėžinyje, be papildomų, sudėtingų įrankių ir lentelių.

armavimas

Atnaujinti ir armatūros dėliojimo įrankiai

Patobulinti 2D armatūros dėliojimo įrankiai leis greitai kurti armavimo schemas ir mazgus. Dvimatėje erdvėje galite išdėlioti armatūros strypus taip kaip reikia, nesukdami galvos apie erdvinį modelį, jei tai išties nebūtina. Taip pat įdiegta vartotojų užklausą – strypų grandinėlė pjūvyje, arba galimybė įdėti armatūrą – burbuliukus.