loader

Allplan 2016 Architecture

Allplan Architecture - modeliavimas be kompromisų

Allplan Architecture – modeliavimas be kompromisų

MODELIAVIMAS BE KOMPROMISŲ

Ar norėtumėte projektuoti be suvaržymų?

Naujasis Allplan Architecture 2016 turi daugybę naujų, naudingų funkcijų, kurios suteiks didesnę projektavimo laisvę, naudojant pažangiausią BIM technologiją. Dėka kompanijos Siemens Parasolid grafinio branduolio, turėsite visišką laisvę kurdami 3D formas ir paviršius, bet tuo pačiu išlaikysite reikiamą tikslumą. Object Navigator (elementų navigatorius) leis greitai ir paprastai filtruoti, žymėti, peržiūrėti ir redaguoti objektus Jūsų trimečiame modelyje.

Išbandykite ir kitus naujus įrankius, tokius kaip “Ambient Occlusion” vizualizacijos algoritmas, bei sužinokite, kaip Allplan 2016 gali padidinti darbo našumą. Atsikratykite apribojimų jūsų kūryboje!

atsinaujinti dabar1

 


Naujos Allplan Architecture 2016 galimybės

EN-Movie-Arch-Ambient-OcclusionAMBIENT OCCLUSION

Vizualizacijos realumas glūdi detalėseAllplan 2016 CinemaRender vizualizacijos variklis iš Maxon papildytas Ambiant Occlusion funkcija sukuria šviesos atspindžius ir šešėlius itin realistiškai. Balto modelio galimybė, ankstyvoje projekto stadijoje leidžia sukurti abstraktų, popierinio maketo įspūdžio vizualizaciją vieno mygtuko paspaudimu.

EN-Movie-Arch-SolidM-ExtrudeSOLID MODELING

Naujas 3D branduolysPasaulyje labdariaujančio Parasolid branduolio integraciją į Allplan 2016 vartotojams suteikia išskirtinę laisvę kuriant modelį, tuo pačiu išsaugodama didelį objektų geometrijos kokybę ir tikslumą. 3D modelio tikslumas ir teisingas geometrijos atvaizdavimas, palengvina ir pagerina projektavimo procesus.

EN-Movie-Arch-SolidM-Loft-FunctionTŪRIŲ MODELIAVIMAS – LOFT FUNKCIJANauja Allplan 2016 Loft funkcija leidžia kurti 3D kūną apjungiant neribotą skaičių plokščių profilių, sujungiant juos tiesiais ar lenktais paviršiais. Tai leidžia tiksliai modeliuoti sudėtingas geometrines formas, tokias kaip žemės paviršius ar rampos itin greitai ir paprastai.
EN-Movie-Arch-SolidM-RailsweepTŪRIŲ MODELIAVIMAS – PATH SWEEP

Nauja “Path Sweep” funkcija skirta formuoti sudėtingus kūnus, apjungiant kelis plokščius profilius, perstumtus linija ar kreive. Kaip pavyzdys, funkcija idealiai tinka kuriant išvažiavimą iš požeminio parkingo.

EN-Movie-Arch-ObjectnavigatorOBJEKTŲ NAVIDATORIUS

Struktūrizuotam modelio informacijos valdymuiNaujas, kompaktiškas objektų navigatorius, įdiegtas į Allpan 2016, leidžia vaizdžiai peržiūrėti ir kontroliuoti visus modelio objektus ir jų informaciją, greitai pažymėti ir paslėpti objektus, filtruoti bei rušiuoti elementus pagal kelis kriterijus. Objektų navigatorius leidžia greitai ir skaidriai altikti modelio reviziją, net ir esant dideliam ir sudėtingam 3D modeliui.

EN-Movie-Arch-Multi-Display-SupportPALAIKO KELIS EKRANUS

Išnaudokite kelių monitorių privalumąNauja Multi-Display funkcija leidžia išdėlioti Allplan 2016 langus keliuose monitoriuose. Veiname ekrane įrankių, sluoksnių, parametrų paletę, bei pagrindinį vaizdą, kituose tuo tarpu galite išdėlioti pjūvius, vizualizacijas taip, kaip patogu.


NAUJI SMARTPARTS – palengvina modelio kūrimąNaujo Allplan 2016 bibliotekos papildytos naujais elementais: garažo vartais, stoglangiais ir kt. Vartai specialiai pritaikyti pramonės pastatams, o stoglangiams naudojami tokie pat įrankiai, kaip durims ir langams. ALLPLAN BIBLIOTEKOS – aiškus ir suprantramas išdėstymasAllplan 2016 diegiamas kartu su gausiomis objektų bibliotekomis, bibliotekos dabar papildytos naujais objektais: medžiais, gyvatvorėmis ir tvoromis, o visi ankstesni objektai sudėti dar patogesne, aiškesne tvarka.

 

Allplan 2016 nereikia itin galingo kompiuterio, pakanka vaizdo plokštės su bent 1GB RAM, bei 64 bit operacines sistemos. Detalesni kompiuterio reikalavimai pateikti čia: http://www.allplan.com/de/services/support/downloads.html


 

AtsisiustiGaukite demo versiją gauti pasiulymaSusisiekite su konsultantu Allplan-Engineering-2016-LargeAllplan Engineering 2016