loader

Allplan 2016 Engineering

Allplan Engineering - modeliavimas su absoliučiu tikslumu

MODELIAVIMAS MILIMETRO TIKSLUMU

Ar norėtumėte didesnio tikslumo Jūsų 3D modelyje?

Naujasis Allplan Architecture 2016 turi daugybę naujų, naudingų funkcijų, kurios suteiks didesnę projektavimo laisvę, naudojant pažangiausią BIM technologiją. Dėka kompanijos Siemens Parasolid grafinio branduolio, turėsite visišką laisvę kurdami 3D formas ir paviršius, bet tuo pačiu išlaikysite reikiamą tikslumą. Object Navigator (elementų navigatorius) leis greitai ir paprastai filtruoti, žymėti, peržiūrėti ir redaguoti objektus Jūsų trimečiame modelyje.

Išbandykite ir kitus naujus įrankius: kelių ekranų palaikymas, arba tiesioginis armatūros redagavimas modelio lange, tai gerokai palengvina ir pagreitina darbą Allplan 2016 ir taupo laiką. Norite kurta modelį itin tiksliai.

 


Naujos Allplan Engineering 2016 galimybės

 EN-Movie-Eng-ObjectnavigatorALLPLAN BIBLIOTEKOS – aiškus ir suprantramas išdėstymasAllpllan 2016 diegiamas kartu su gausiomis objektų bibliotekomis, bibliotekos dabar papildytos naujais objektais: medžiais, gyvatvorėmis ir tvoromis, o visi ankstesni objektai sudėti dar patogesne, aiškesne tvarka. EN-Movie-Eng-SolidM-RailsweepTŪRIŲ MODELIAVIMAS – PATH SWEEPNauja “Path Sweep” funkcija skirta formuoti sudėtingus kūnus, apjungiant kelis plokščius profilius, perstumtus linija ar kreive. Kaip pavyzdys, funkcija idealiai tinka kuriant išvažiavimą iš požeminio parkingo. EN-Movie-Eng-SolidM-ExtrudeSOLID MODELING – Naujas 3D branduolysPasaulyje labdariaujančio Parasolid branduolio integraciją į Allplan 2016 vartotojams suteikia išskirtinę laisvę kuriant modelį, tuo pačiu išsaugodama didelį objektų geometrijos kokybę ir tikslumą. 3D modelio tikslumas ir teisingas geometrijos atvaizdavimas, palengvina ir pagerina projektavimo procesus.
 EN-Movie-Eng-Multi-Display-SupportPALAIKO KELIS EKRANUS – išnaudokite kelių monitorių privalumąNauja Multi-Display funkcija leidžia išdėlioti Allplan 2016 langus keliuose monitoriuose. Pavyzdžiui viename ekrane įrankių, sluoksnių, parametrų paletę, bei pagrindinį vaizdą, kituose tuo tarpu galite išdėlioti pjūvius, vizualizacijas ir dirbti taip, kaip patogu. EN-Movie-Eng-DirectmodificationTIESIOGINIS REDAGAVIMS – greitai ir lengvai atliekamos korekcijosDėka tiesioginio redagavimo, su naujuoju Allplan 2016 galėsite greitai ir lengvai redaguoti armatūrą naudodami mažiau komandų, paprastai ir aiškiai, reikiamą informacija įvesdami tiesiog modelio lange, taip dirbama dar intuityviau ir greičiau. EN-Movie-Eng-Section-along-any-pathLENKTŲ PJŪVIŲ ĮRANKIS – optimizuotas patogesniam naudojimuiAllplan geba generuoti pjūvius iš modelio ne tik pagal tiesią liniją, bet ir kreivę. Su šiuo įrankių sukurti pjūviai išlieka asociatyvūs ir atsinaujina redaguojant modelį. Brėžinys pritaikomas įvairiems standartams – vartotojas pasirenka reikiamus pjūvio vaizdavimo parametrus.

EFEKTYVUS IR INTUITYVUS DARBASDėka atnaujinto Allplan 2016 funkcionalumo, darbas su 3D modeliais yra paprastas ir lengvas. Tiesioginis armatūros redagavimas modelio lange, atnaujintas pjūvių įrankis ir Parasolid grafinis variklis, užtikrina lengvą ir patogų darbą. Be to Allplan 2016 dabar gali importuoti LandXML, išeksportuoti skaičiuojamąją schema Open BIM – IFC formatu, bei 3D armatūrą su atributine informacija. IMPERIAL UNITS – tarptautiniam projektuiAllplan 2216 palaiko Didžiosios Britanijos bei JAV matavimo vienetų sistemą, todėl galėsite imtis projektų iš užjūrio.

 

Allplan 2016 nereikia itin galingo kompiuterio, pakanka vaizdo plokštės su bent 1GB RAM, bei 64 bit operacines sistemos. Detalesni kompiuterio reikalavimai pateikti čia: http://www.allplan.com/de/services/support/downloads.html


 

AtsisiustiGaukite demo versiją gauti pasiulymaSusisiekite su konsultantu Allplan Architecture 2016