loader

Mokymai

Greičiau ir lengviau atraskite BIM projektavimo naujoves ir naudą

_S092525Visiems programinės įrangos vartotojams ir ne tik, siūlome Nemetschek Scia Engineer ir Nemetschek Allplan mokymus. Mokymai gali vykti mūsų specializuotoje klasėje, kurioje vienu metu telpa iki 8 asmenų. Mokymai gali vykti visą, arba dalį dienos, priklausomai nuo Jūsų užimtumo ar pageidavimo. Mūsų klasė Vilniuje, bet jei Jūsų specialistai dirba kitame mieste, galime jums padėti surasti patogią apgyvendinimo vietą, pasirūpinti kambarių rezervacija. Jei pageidaujate, mokymus galime organizuoti ir Jūsų patalpose, tuo atveju Jums tereikia pasirūpinti kompiuterine įranga studentams, viskuo kitu, pasirūpinsime mes.

Dėmesio!!! Kiekviena įmonė ar asmuo, įsigyjantys programinę įranga, gauna nemokama įvadinį 8 ak. valandų kursą mūsų mokymo klasėje.

Mokymų klasė

UAB IN RE mokymų auditorija

Mokymų vieta

Norint pasiekti geriausių mokymosi rezultatų klausytojai turėtų mokytis ne savo biuruose, o tam skirtoje aplinkoje. Mokymai vyksta UAB „IN RE“ specialiai įrengtoje kompiuterių klasėje arba kliento darbo vietoje.

Visa mūsų mokymo įranga pritaikyta sukurti tinkamą mokymosi aplinką. Techniškai gerai aprūpintos ir patogios darbo vietos ir maloni aplinka užtikrins studentų dėmesio sutelktumą į naujos programos įsisavinimą. Specialių pageidavimų mes galime surengti mokymus išvykoje arba klientų darbo vietoje. Taip pat organizuojame nuotolinius mokymo kursus naudojant Interneto technologijas.

Sertifikuoti instruktoriai

Mokymai vedami patyrusių aukštos kvalifikacijos instruktorių, kurie yra sertifikuotų profesionaliam kompanijos pristatomų programinių produktų techniniam palaikymui (techninei paramai, techninei pagalbai) ir apmokymui. UAB IN RE mokymo instruktorių žinios yra nuolatos atnaujinamos siekiant suteikti besimokantiems pačius naujausius praktinius įgūdžius.

Mokymų programos

AllplanNemetscheck Allplan

sciaScia Engineer

Mokymų tvarkaraštis

Sausio
1

Susitikime BIM diskusijų klube parodos RESTA stende 2.12

Greičiau ir lengviau atraskite BIM projektavimo naujoves ir naudą Visiems programinės įrangos vartotojams ir ne tik, siūlome Nemetschek Scia Engineer ir Nemetschek Allplan mokymus. Mokymai gali vykti mūsų specializuotoje klasėje, kurioje vienu metu telpa iki 8 asmenų. Mokymai gali vykti visą,

Akademija