loader

BIM pritaikomumas architektūroje

Allplan Architecture – tai į kūrybą orientuota BIM projektavimo programinė įranga, išpildanti architektų darbą nuo idėjos ir prezentacijos pateikimo, iki darbo brėžinių, detaliojo plano ir statybos kainos skaičiavimo BIM modelio pagalba.

Atlikite savo kasdienius darbus greičiau, parasčiau ir kūrybingiau. Rinkitės įrankius patogiam 2D braižymui ir pastato informacinio modelio kūrimui (BIM) vienoje programoje – Allplan. Jūs nusprendžiate kaip dirbti patogiau, galite derinti darbo metodą tarp modeliavimo ir braižymo, rinkdamiesi patogiausią būdą. Įvertinkite tai, kad taikant BIM technologijas yra užtikrinamas bendras darbas tarp komandos narių ir projekto partnerių, sumažinamos klaidų galimybės, projekto pakeitimai užima mažiau laiko, o darbas teikia daugiau malonumo. Išnaudokite vaisas Allplan BIM 3D modelio teikiamas galimybes savo darbe.

Funkcinis suderinamumas

Naudojant STL, VRML ir SKP failų formatus, 3D modelius galima išspausdinti arba perkelti į nemokamos prieigos programas, pvz., „Google SketchUp“ ir „Google Earth“. STL failus iš įvairių braižymo programų galima importuoti tiesiogiai į Allplan. Siekiant optimizuoti duomenų apsikeitimo procesą, sistemoje galima naudojant numatytuosius nustaty­mus. Projekto užbaigimui Allplan siūlo kelias papildomas erdvinio modeliavimo darbines aplinkas: Rhino 3D, Sketch Up ir CINEMA 4D.

Kiti atvejai