loader

Darbo projekto ruošimas ir koordinavimas

Allplan yra lengvai pritaikomas pagal kiekvieno darbo įpročius, leidžia lengvai prisitaikyti prie įmonės standartų, bei palengvina ir pagreitina darbą braižant 2D ar 3D

Standartizacija ir pritaikymas

Allplan yra lengvai pritaikomas pagal kiekvieno darbo įpročius, nes programinė įranga apima visus planavimo ir projektavimo lygius nuo 2D ir 3D aplinkų iki pastato informacinio modelio (BIM). Naudodami šią programinę įrangą jūs sprendžiate kaip norite dirbti. Braižant 2D aplinkoje Allplan siūlo daugybę našumą didinančių būdų, pvz., automatinis kevalo kraštų atpažinimas, kuris pagreitina armavimo procesą ar patogus vartotojui lentelių sudarymas. Naudojant mišrią projektavimo sistemą, elementas braižomas plane, o modeliuojamas 3D aplinkoj. Tai ypač naudinga, kai, pvz., kūnas yra nubraižytas su programa, kuri nepalaiko erdvinių kūnų braižymo funkcijos. Tokiam elementui Allplan sumodeliuoja erdvinę armatūrą. Brėžiniai formuojami LayOut funkcija, gali būti atspausdinti, suarchyvuoti paprasta ir greitai. Naudojamas refereninis arba automatiškai užpildomas kampinis štampas palengvina darbą.

Brėžinių paruošimas

Brėžiniai gali būti ruošiami modelio aplinkoje, pasirinktoje plokštumoje arba layout aplinkoje. Naudojami visos įprastos funkcijos, ttrim, ekstend, mirror ir kitos. Įmanoma standartizuoti linijų storius bei tipus pagal jūsų kompanijai įprastą sistemą. Allplan turi intuityvią automatizuotą sluoksnių sistemą, padėsiančia lengviau susidoroti su dideliais brėžiniais. Braižymas Allplan aplinkoje įgudus tampa paprastesnis ir greitesnis nei AutoCAD.

Visi brėžiniai išeksportuojami DWG, DGN, DGF, PDF ir kitais formatais nesudarys problemų persiunčiant brėžinius kolegoms, o su Allplan Exchange tai padarysite paprasčiau pasinaudoję Cloud sistemomis.

Komandinio darbo galimybė

Iš projektavimo įmonių dažnai reikalaujama spartos, todėl aiškus darbo paskirstymas ir greita koordinacija yra vieni iš prioritetų šiuolaikiniame projektavimo versle. „Allplan Workgroup Manager“ (komandinio darbo vadovas) palengvina centralizuotą projektų valdymą. Jūs lengvai galite valdyti projektavimo procesą: priskirti ir keisti projekto modifikavimo teises atskiriems projektavimo dalyviams. „Workgroup Manager“ teisių priskyrimas yra lankstus, todėl galite priskirti projektus konkretiems naudotojams, apriboti prieigos teises ir nurodyti konkrečius įmonėje naudojamus projekto nustatymus. Bet kuriuo atveju komanda visada dirba prie vieno ir to paties pastato modelio ir darbuotojams visada pateikiami tie patys duomenų rinkiniai.

Projekto valdymas

Su Allplan Exchange paruoštus brėžinius ir dokumentaciją, galėsite nesunkiai persiųsti partneriams ir užsakovams. Pasirinkite brėžinių numerius, kuriuos norite išsiųsti, beis adresatus, kurie privalo juos gauti ir išsiųskite juos elektroniniu paštu vienu paspaudimu. Būsite užtikrinti, kad išsiuntėte paskutinę bylos versiją ir net galėsite sekti, kada adresatai ją gavo ir parsisiuntė. Taupant pašto dėžutės vietą, siunčiamos ne prikabintos bylos, o nuorodos joms parsisiųsti ar peržiūrėti internetinėje erdvėje, be to, kiekvienas adresatas planus gali gauti DWG, PDF ar BMP formatais, kaip patogiau gavėjams. Prie siunčiamo laiško, galite prisegti išorinį dokumentą: Word, Excel ar bet kokį kitą formatą.

Kiti atvejai