loader

Gelžbetonio detalizavimas

Allplan Engineering suteikia patogesnį ir akivaizdžiai greitesnį gelžbetonio armavimo ir detalizavimo procesą, paremtą BIM modeliu, mažinantį klaidų tikimybę

Allplan Engineering yra unikalių ir integruotų sprendinių  visuma architektams, statybos inžinieriams, statybos kompanijoms ir nekilnojamojo turto valdytojams. Naujosios programinės įrangos savybės akivaizdžiai pagerina bendradarbiavimą tarp visų, dalyvaujančių projekto procese tiek projektavimo, tiek statybos metu. Išskirtinės Allplan Engineering savybės yra lengvas perėjimas tarp erdvinio modeliavimo ir planinio braižymo bet kuriuo projektavimo metu, funkcinis suderinamumas bei integracija su kitomis programomis.

Allplan Engineering suteikia patogesnį ir akivaizdžiai greitesnį gelžbetonio armavimo ir detalizavimo procesą, paremtą BIM modeliu, mažinantį klaidų tikimybę. Allplan armavimo modulius sudaro platus įrankių pasirinkimas, skirtas gelžbetonio armavimo palengvinimui. Darbas vyksta supjausčius konstrukciją pjūviais ir vaizdais, armatūrą modeliuojant juose. Įvesta nauja strypų lokalizavimo sistema, nurodant elementų valdymo paletes, atnaujintas išnašų įrankis leidžia lanksčiai prisitaikyti prie reikalavimų. Strypų lankstiniai nustatomi automatiškai, galimi standartiniai ir laisvos formos armatūros gaminiai. Keičiant skerspjūvio armavimą arba lankstinio formą, pokyčiai atsispindi visuose vaizduose, pjūviuose, žymėjimuose, žiniaraščiuose. Randami susikirtimai ir kiti nesutapimai. Aukštų planai, altitudė, pjūviai, kiekiai ir armatūros lankstinių lentelė yra sudaromi iš „intelektualaus“ pastato modelio.

Allplan gali modeliuoti it įtempto gelžbetonio, viengubo ar dvigubo kreivio lynus, bei jų galų įtvirtinimus parinkti iš bibliotekos. Tiltų ir stadionų projektuotojai įvertins kreivų pjūvių ir išklotinių kūrimo įrankius.

 

Kiti atvejai