loader

Medinių konstrukcijų projektavimas

Medinių konstrukcijų projektavimas pagal EC5 įtempių ir stabilumo sąlygų tikrinimas pagal EC5. taip pat tinkamumo ribinio būvio vertinimas vertinant valkšnumą.

Scia Engineer siūlo specialų modulį, skirtą medinių konstrukcijų projektavimui. Į šį modulį įeina speciali medžiagų biblioteka spygliuočių, lapuočių ir klijuotai medienai skaičiuoti, parengta pagal EC5 reikalavimus. Taip pat medinių skerspjūvių biblioteka: brusai, rąstai, kaltiniai, dėžiniai ir kiti skerspjūviai, įskaitant ir klijuoto medžio. Modulis skaičiuoja įprastas medines konstrukcijas, taip pat ir arkines, bei kintamo skerspjūvio sijas. Modelis kuriamas įprastomis, patogiomis Scia Engineer modeliavimo priemonėmis, richmond_olympic_oval_08skaičiuojamųjų ilgių ir koeficientų priskirimas taip pat greitas ir patogus. Rezultatai ir skaičiavimo ataskaita pateikiami glausti arba detalūs. Atliekami medienos stiprumo patikrinamieji ir pastovumo uždaviniai, tikrinamos ir arkinio elemento sąlygos, bei vietinio glemžiamojo stiprumo sąlyga. Programa taip pat gali parinkti skerspjūvį pagal vartotojo užduotas sąlygas, o taip pat patikrinti medinių elementų antrąjį ribinį būvį, vertinant medienos valkšnumą.

Medienos modulis įsiūtas tiesiai į Scia Engineer aplinką todėl medinės konstrukcijos projektuojamos kartu su kitomis: gelžbetoninėmis, metalinėmis ar kt. konstrukcijomis viename modelyje.

Kiti atvejai