loader

Pastato inžinerinės sitemos BIM modelyje

Įgyvendinant BIM projektus, sėkmę lemia visų dalių suderinamumas, kuomet architektūrinis, konstrukcinis ir inžinerinis modelis kuriami vieningoje BIM aplinkoje – Allplan.

Allplan aplinkoje veikia vienas galingiausių inžinerinių paketų AX300, leidžiančių modeliuoti pastato inžinerinius tinklus, vandentiekį, nuotekas, šildymą ir vėdinimą, bei elektros instaliaciją. Šis paketas geba ne tik paruošti projektinę dokumentaciją, tačiau ir atlikti detalius inžinerinius skaičiavimus.

Allplan siūlo platų naujų, patariančiųjų energetinių įrankių pasirinkimą, t.y. saulės šilumos sistemų, energijos indikatorių imitavimas, kurio pagalba atliekama greita energetinė statinio analizė. Energetinio naudingumo sertifikato modulis įvertina energijos ir aplinkos santykį remiantis specialiais Vokietijos, Austrijos, Italijos ir Prancūzijos regioniniais standartais ir sukuria teisėtus energetinio naudingumo sertifikatus. Laikantis reikalavimo naudoti atsinaujinančias ar perdirbamas statybos medžiagas yra įdiegta nauja funkcija, skirta kurti medines ar medines / gelžbetonines konstrukcijas

Kiti atvejai