loader

Projketo vizualizacija ir psiratymas

Sėkmingas pasiūlymas visada prasideda nuo patrauklaus pristatymo. Naudodami Allplan galite greitai ir lengvai pateikti brėžinius, erdvinį pastato modelį, pasiūlymo dokumentaciją ir vizualizacijas.

Sėkmingas pasiūlymas visada prasideda nuo patrauklaus pristatymo. Naudodami Allplan galite greitai ir lengvai pateikti brėžinius, erdvinį pastato modelį, pasiūlymo dokumentaciją ir vizualizacijas. Allplan efektyvus bet kurioje darbo stadijoje – nuo braižymo ranka naudojant Allplan eskizų kūrimo įrankį iki žiniaraščių ir specifikacijų sudarymo. Allplan siūlo projektavimo įrankius, padėsiančius padaryti įspūdį ir išsiskirti iš konkurentų projekto pristatymo metu. Individu­alizuokite projekto dokumentus ir užtikrinkite verslo sėkmę.

Global Ilumination (GI) metodas leidžia paruošti fotorealistines vizualizacijas, sukuriančias maksimalų įspūdį Jūsų užsakovui. Šis metodas yra įsiūtas į Allplan, todėl Jums nereikės papildomų priemonių kuriant vizualizacijas. Be to GI render variktis yra moderrnus 64 Bit ir išnaudoja visą kompiuterio galingumą. Paprasiti nustatymai leidžia paruošti geros kokybės paveiklą be gilių vizualizavimo žinių, viskas ką jums reikės žinoti, norite greito ar kokybiško rezultato. Žinoma galima pasirinkti išsaugotus nustatymus ir greitai gauti reikiamą rezultatą.

Kiti atvejai