loader

Allplan Architecture

Spartus ir tikslus projektavimas paremtas Open BIM technologija

videoplaybuttonvideoimage

Open BIM realizacija architekturiniui projektavimui

  • Sklandi sąveika tarp projekto rengėjų
  • Greitas techninio projekto parengimas

archbimNuo idėjos eskizo iki projekto archyvavimo

Allplan Architecture – tai į kūrybą orientuota OPEN BIM projektavimo programinė įranga, skirta paruošti architektūrinį projektą nuo idėjos ir prezentacijos pateikimo, iki darbo brėžinių, detaliojo plano ir statybos kainos skaičiavimo. Čia yra visi įrankiai, reikalingi formų kūrimui, eskizavimui, pastato informacinio modelio sudarymui, vizualizacijoms, kiekių skaičiavimui ir brėžinių rengimui. Programa gali atiduoti brėžinius standartiniais formatais: DWG, DXF, IFC ir daugeliu kitų, bei paruošti archyvą.

bimmodelAllplan išskirtinumas

Taikant Allplan OPEN BIM technologijas, yra užtikrinamas bendras darbas tarp komandos narių ir projekto partnerių, sumažinamos klaidų galimybės, projekto pakeitimai užima mažiau laiko, o darbas teikia daugiau malonumo. Čia yra ne tik visi architektūrai reikalingi įrankiai, bet ir itin plati internetinė Allplan Conect biblioteka, kurioje rasite baldus, architektūrinių elementų šablonus, interjero ir eksterjero detales ir dar daug daugiau. Be 3D modeliavimo įrankių, Allplan turi įprastus 2D braižymo įrankius, leisiančius atsisalyti ankstesnės CAD sistemos ir visus darbus atlikti Allpan.

standartaiPritaikomas jūsų standartams

Su Allplan nereikia bijoti, kad negalėsite forminti brėžinių pagal sau įprastu standartus, nes juos paruošti yra itin lengva, kontroliuojamos net smulkiausios detalės. Įmonės ustatymai paruošiami serveryje ir galioja visiems, arba kiekvienam projektui ir vartotojui. Siekaint pagreitinti darbą, Allplan leidžia sukurti ir išsaugoti vartotojo vedlius, kuriuose saugoma viskas: sienos, langai, fasadai, užrašai, matmenų stiliai, štampai ir t.t.

multipIšplėstinės galimybės

Vienas didžiausių Allplan privalumų yra visų projekto dalių suderinamumas vienoje 3D aplinkoje. Allplan platforma tiesiogiai apjungia architektūrinius, konstrukcijos ir vidaus inžinerijos tinklų įrankius, tapdama vieninga sistema visai komandai. Be šių, ji pat turi: genplano kūrimo, kelių, tiltų, tunelių, bei begalę kitų papildomų įrankių.

aluplan1Vizualacaijos

Vizualacaijos su Allplan gaunamos itin legvai ir profesionaliai, net ir neturint gilių specifinių žinių. Global Ilumination (GI) metodas, įkeltas iš visame pasaulyje žinomos programos Cinema4D, leidžia paruošti fotorealistines vizualizacijas, sukuriančias maksimalų įspūdį Jūsų užsakovui. Be fotorealistių, Allplan siūlo ir naujovišką Sketch metodą, leisiantį paversti pastato vaizdą ranka pieštu eskizu, bei kitus, šiuolaikiškus metodus.

promanagementProjektų valdymas

Allplan padės ne tik išlaikyti projekte tvarką, rasti naujausius planus ir dokumentus, tačiau ir paprastai, vienu mygtuku išsiųsti medžiagą partneriams, bei užsakovams su Allplan Exchange. Tai dar paprasčiau, kuomet visas projektas yra struktūrizuotas ir talpinamas failų ar FTP serveryje. Tai suteikia komandinio darbo galimybę net ir darbuotojams esant išsimėčius skirtingose vietose ar dirbant namuose. Sukurtas OPEN BIM modelis nepranyks, jį perduoduosite IFC ar 3D PDF formatais, o jei partenriai dirba kita BIM sistema, brėžinius išeksportuosite 2D DWG, PDF ar kitais formatais.

Turėdami Allplan Architecture, Jūs galėsite