NOVAMETA: Kaip per dieną įvykdyti 8-9 projektus?

„Novameta“ įkurta 1997 metais ir yra žinoma, kaip viena geriausių įmonių gaminančių nerūdijančio plieno įrangą profesionalioms virtuvėms. Įmonė eksportuoja daugiau nei į 25 pasaulio rinkas ir daugiausia gamina nestandartinę įrangą pagal specialius užsakymus. 

Įprasta „Novameta“ darbuotojų diena tai 8-9 projektai, kurie išsiskiria nestandartinių produktų įvykdymu pagal individualius užsakymus ir ne tik. Tad nenuostabu, kad įmonė turi 45 „SolidWorks“ licencijas, 75 PDM licencijas ir 10 „DriveWorks“ licencijų. 

Kaip teigia „Novameta“ vyr. dizaino inžinierius, Justas Šimuliūnas: „Kaip konfigūratorių pasirinkome „DriveWorks“ dėl šio sprendimo integracijos su „SolidWorks“, nes tai pagrindinis mūsų projektavimo įrankis”, – tokio tipo integracija ne tik padeda išvengti klaidų, bet ir paspartina darbo procesus sumažindama pasikartojančių užduočių skaičių. Inžinieriui antrino įmonės CEO, Mindaugas Jonuškis: „Šis sprendimas, visų pirma, padeda mums geriau aptarnauti klientus. Galime dirbti greičiau, galime dirbti efektyviau – o tai paveikia ir galimas kainas klientams – galime kurti daug sudėtingesnius projektus”. 

„DriveWorks“ – tai įrankis, skirtas automatizuoti konfigūruojamų produktų projektavimą išvengiant daugybės skirtingų konfigūracijų modelių ir brėžinių pakartotino kūrimo. Vartotojas gali lengvai pasirinkti kintamus dydžius ir detales modelyje, o programa už jį sugeneruos brėžinius, specifikacijas, medžiagų bei detalių kiekius gamybai.  

Ir nors „Novameta” „DriveWorks” konfigūratorius nėra išbaigtas iki galo, jis jau gali generuoti techninius brėžinius, PDF, DXF ir kt. failus gamybos skyriui. O tai suteikia galimybę darbuotojams įvesti reikiamus duomenis į konfigūratorių ir pateikti juos gamybos skyriui, kurie jau galėtų realiai pagaminti produktą. 

„Novameta” užtikrina, kad ateityje vienas jų pagrindinių tikslų bus dar labiau įsigilinti ir naudoti programinę įrangą „DriveWorks“. Įmonės CEO, M. Jonuškis, teigia: „DriveWorks“ mums padės didinti verslo efektyvumą ir spartą, ko pasėkoje klientams galėsime greičiau pristatyti produktus”.  

Iš rinkos pirmūnų esame linkę mokytis, tad tą daryti kviečiame ir Jus! Išsamesnį „Novameta” kelią bei ateities vizijas kviečiame pažinti, IN RE sukurtoje, sėkmės istorijoje. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *