Prisijunkite prie nemokamų SOLIDWORKS CAM seminarų serijos!

Išplėskite savo gamybos galimybes naudodami SOLIDWORKS CAM. Gaukite vertingų žinių apie integruotą CAD/CAM, automatinį elementų atpažinimą ir technologinį apdirbimą, pagrįstą turimomis žiniomis. Nepraleiskite šios galimybės patobulinti savo įgūdžius!

SOLIDWORKS CAM and CAMWorks – Getting Started  

Liepos 18 d. 11:00 – 12:00

Dalyvaukite mokymuose, kaip naudotis „SOLIDWORKS CAM Standard“ – integruota CNC programavimo sistema, įtraukta į kiekvieną „SOLIDWORKS 2018“ ir vėlesnę versiją, kuri šiuo metu yra prenumeruojama. Mokymuose bus pristatyti 2 ½ ašies frezavimo, 3 ašių frezavimo pagrindai ir trumpai supažindinama su technologijų duomenų baze arba TechDB, kurią galima naudoti CNC programavimo procesui automatizuoti.

SOLIDWORKS CAM and CAMWorks – Getting Started with the TechDB  

Liepos 20 d. 11:00 – 12:00

Susipažinkite su įvadiniais mokymais, kaip naudotis „SOLIDWORKS CAM“ ir „CAMWorks“ programose esančia technologijų duomenų baze arba TechDB. Šiame užsiėmime bus aptariamos šios temos: kaip sukuriamos staklės ir standartinis staklių įrankių rinkinys (arba „Tool Crib“), apdirbimo strategijos ir operacijos, kaip įrašyti apdirbimo strategijas į „TechDB“, kad jas būtų galima naudoti vėliau, kaip įrašyti apdirbimo strategijas į „TechDB“, kad jas būtų galima naudoti vėliau, numatytoji strategija ir jos priskyrimas staklėms.