Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Elektromagnetinio modeliavimo sprendimai gyvybės mokslams, sveikatos priežiūrai ir medicinos technologijoms

2024-06-27 @ 10:00 13:00

Birželio 27 d. Gamybos inovacijų slėnyje, Nalšios g. 11, Vilniuje, kviečiame į UAB „IN RE“ ir jos atstovaujamos kompanijos Dassault Systèmes kartu su Gamybos inovacijų slėniu organizuojamą renginį, kuriame susipažinsite su elektromagnetinio modeliavimo sprendimais gyvybės mokslų, sveikatos priežiūros ir medicinos technologijų pramonei.

Šiame seminare Dr. Hassan ChreimDassault Systèmes, turintis daugiau nei 15 metų patirtį elektromagnetinių skaičiavimų srityje, padės mums patirti SIMULIA CST Studio Suite transformuojančią galią dinamiškoje gyvybės mokslų pramonėje. Galėsite praplėsti virtualiųjų prototipų modeliavimo ir analizės ribas – nuo išmaniųjų dėvimų prietaisų, skirtų išmaniajai sveikatos stebėsenai, modeliavimo iki kūnų vaizdų gavimo bei gydymo prietaisų projektavimo . Nepamiršime pakalbėti ir apie produktų sertifikavimą žmonių saugai užtikrinti. SAR (savitosios absorbcijos koeficientas) modeliavimas yra vienas svarbiausių rodiklių, siekiant įvertinti apsaugą nuo radiacijos pavojų.

Taip pat sužinosite apie Gamybos inovacijų slėnį ir šalia jo besikuriantį biotechnologijų miestą Bio City , o taip pat apie virtualių dvynių laboratoriją „ 3DEXPERIENCE Works EXCELLENCE CENTER “, kurią Gamybos inovacijų slėnyje įkūrė UAB „IN RE“, oficialus Dassault Systèmes partneris Lietuvoje.

Daugiau informacijos apie susijusius Dassault Systèmes sprendimus:
Life Sciences & Healthcare | Dassault Systèmes®
CST Studio Suite | SIMULIA – Dassault Systèmes 

Nemokama Seminaras yra nemokamas, bet dėl riboto vietų skaičiaus Registracija yra būtina