SCAD webinaras – V.23 naujienos ir STR palaikymas

Į Lietuvą su trumpa viešnage atvyko iš Ukrainos gerai mums žinomos SCAD Soft kompanijos direktorius Eduard Kryksunov.

Antradienį kovo 21 d. 13.00-15.00 val. yra organizuojamas jo internetinis seminaras (webinaras – nuoroda žemiau), kuriuo tikslas būtų pristatyti Lietuvos projektuotojams naujausią SCAD Office programos V.23 versiją.

„SCAD Office“ yra integruota stiprumo analizės ir konstrukcijų projektavimo sistema, pagrįsta baigtinių elementų metodu. Vieninga grafinė aplinka projektavimo modelių sintezei ir rezultatų analizei suteikia plačias galimybes modeliuoti projektuojamus objektus nuo pačių paprasčiausių konstrukcijų iki sudėtingiausių inžinierinių sistemų. Plačiau apie SCAD Office: www.scadsoft.lt ir www.scadsoft.com .

Jau ilgą laiką SCAD Soft vystymo strategija buvo nukreipta į Europos projektavimo normų – „Eurocode“ palaikymą. Programuotojų komanda palaipsniui kūrė, diegė ir testavo Eurokodo algoritmus pradžioje skaičiuoklėse „satelituose“, o vėliau ir pagrindinėje SCAD++ programoje.

Gera žinia taip pat yra ta, kad nuo V.23 versijos SCAD Office ir jo “satelitai” palaiko ir lietuviškų STR projektavimo normų reikalavimus konstrukcijoms iš gelžbetonio ir plieno.

Na ir žinoma, SCAD Office pilna apimtimi yra realizuotos Ukrainos projektavimo normos DBN.

Mūsų šalyje yra nemažas būrys SCAD gerbėjų ir vartotojų. Lietuvoje „SCAD Office“ buvo panaudota atliekant Vilniaus oro uosto išvykimo terminalo, Ignalinos AE branduolinio kuro saugyklų, Nacionalinio Lietuvos 1000-mečio stadiono, daugiaaukščių gyvenamųjų namų „Viršuliškių dvyniai“, „Quadrum“ biurų pastato Vilniuje, Labanoro apžvalgos bokšto, Vilniaus televizijos bokšto ir kitų atsakingų konstrukcijų analizę.

Manome, kad šis seminaras gali būti įdomus visiems  konstruktoriams profesionalams, o ypatingai tiems kas norėtų bei ruošiasi sudalyvauti Ukrainos infrastruktūros atstatymo projektuose.