SIMULIA – REALAUS PASAULIO SIMULIACIJOS SPRENDIMAI

Simulia paverčia skaitinę analizę ir virtualų testavimą kasdienine verslo praktika, kuri ne tik pagerina gaminio sukūrimo proceso aplinką, bet ir sumažina fizinių prototipų gamyba bei skatina inovacijas

2022 m. vasario mėn. UAB IN RE išplėtėmę sutartį su Dassault Systèmes dėl SIMULIA prekės ženklo produktų šeimos atstovavimo. Nuo šiol, esame pasaulinės pramonės įvertintų ir plačiai naudojamų produktų atstovai, tokių kaip:

  • Abaqus Unified FEA – kompleksinis sprendimas virtualiam modeliavimui;
  • CST Studio Suite – elektromagnetinio lauko modeliavimo sprendimai;
  • XFlow – didelio tikslumo skysčių ir srautų dinamikos uždavinių skaičiavimas pagrįstas Lattice-Boltzmann technologija.

Po ilgesnės pertraukos, jau kitoje laiko spiralės kilpoje grįžtame prie savo ištakų – aukščiausio lygio skaitinės analizės sistemų. Kurios skirtos fizinio pasaulio reiškinių elgsenos modeliavimui.

SIMULIA sprendimai siūlo pažangų kuriamo gaminio, virtualaus testavimo, integruoto su modeliavimo aplinka sprendimų rinkinį. Rinkinys aprūpintas pirmaujančiomis skaitinės analizės technologijomis, kurios pasireiškia galingoje bei vartotojui draugiškoje aplinkoje.

SIMULIA technologijų asortimentas apima tokias disciplinas kaip: kietojo kūno mechanika, skaičiuotina skysčių dinamika, elektromagnetinio lauko reiškiniai ir kt. Visų disciplinų tikslas – atlikti realųjį pasaulį imituojančius multifizikos modeliavimo uždavinius. SIMULIA technologijų portfelyje yra ir naudingi procesų integravimo, sistemų projektavimo bei optimizavimo įrankiai. O svarbiausia, kad šis modeliavimo technologijų portfelis yra prieinamas vartotojams ir jų įprastoje darbo aplinkoje: 3DEXPERIENCE platformoje, SOLIDWORKS, CATIA arba atskirai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *