Situacija Ukrainoje

Ukrainos ir Lietuvos vėliava

Ukrainoje vyksta karas! Karas vyksta Europos centre! Norime to ar ne, kartu esame įsitraukę į jo sūkurį. Aktyviai palaikome gyvus kontaktus su partneriais Ukrainoje. Gauname informaciją iš pirmų lūpų karo apimtos šalies sostinėje. Mes kartu su visa Ukraina išgyvename tas pačias nuotaikas ir jausmus. 

IN RE ir Ukrainą sieja gilūs ir artimi ryšiai. Kartu su partneriais iš Kijevo ir Dniepro sukūrėme daugybę gražių darbų ir projektų, mūsų bendradarbiavimas peraugo į ilgametę draugystę, asmeninius ryšius. 

Ukraina yra kiekvieno iš mūsų istorijos dalis, jos tvirtumas ir idėjos padėjo mums tobulėti, tad neliekame abejingi. Suprantame, kad dabar Jiems kaip niekada reikia mūsų visų palaikymo, o prisidėti galime kiekvienas mažais, bet labai reikšmingais darbais.  

Užklupus vasario 24 d. įvykiams prisijungėme prie aukojimo akcijos VšĮ „Mėlyna ir geltona“. Nevyriausybinė organizacija padeda nuo karo nukentėjusiems žmonėms ir Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms, raginame prisidėti ir Jus: https://www.blue-yellow.lt/lt/  

Kartu mes galime daugiau! 

#SlavaUkraini 💙💛