Skaitome pranešimą Making Industry 4.0 konferencijoje

2022 spalio 19d., LITEXPO, startavo BALTTECHNIKA. O su tuo startu ir mes, skaitėme pirmąjį savo pranešimą konferencijoje pramonės skaitmeninimo tema „Making Industry 4.0 Real“. Septintus metus iš eilės vykstanti „Making Industry 4.0 Real“ konferencija pristato pramonės atstovų gerąją patirtį ir praktinius verslo pavyzdžius žengiant skaitmenizacijos ir inovacijų keliu.

IN RE projektų vystymo direktorius Arūnas Urbšys pristatė „Naujo produkto kūrimo grandinės skaitmeninė transformacija diegiant inovatyvius automatizavimo sprendimus į projektavimo ir gamybos procesus“ temą, o ją, pavyzdžiais papildė kolega ir DBOX direktorius Linas Gelažanskas.

Vos prieš keletą mėnesių, naujai atidaryta IN RE laboratorija „3DEXPERIENCE Works EXCELLENCE CENTER” Gamybos inovacijų slėnyje, su naujausia ir moderniausia technika bei programine įranga jau buvo išbandyta kuriant ir tobulinant DBOX drono baterijų keitimo autonominę stotį. Patobulinimo dėka dronų automatizacija padidėja iš antrojo iki ketvirtojo levelio, kuomet droną galimą imti valdyti iš Jums patogios lokacijos (pvz. namų ofiso), sistema suteikia dronui „prieglobstį„ bei, žinoma, automatiškai pakeičia išsikrovusią drono bateriją. Tokiu būdu, drono skraidymo darbus galime atlikti daug greičiau ir be bereikalingo rankinio darbo keičiant baterijas.

IN RE, kaip auksinis BALTTECHNIKOS rėmėjas turi savo stendą visos BALTTECHNIKA konferencijos metu (10/19-10/21) ir yra pasiruošęs diskusijoms Pramonės 4.0 klausimais kartu su esamais bei būsimais verslo klientais. Taip pat, BALTTECHNIKOJE, Spalio 21 d. 12.00-12.45, įvyks „3D e-pardavimų konfigūratorius – kas tai?“ seminaras, o apie jį sužinoti daugiau bei užsiregistruoti galite čia.

Iki susitikimų!