SOLIDWORKS EDU 2021-2022 akademinės licencijos

SOLIDWORKS EDU 2021-2022 licencijos Lietuvos studentams, mokinimams, dėstytojams ir visoms švietimo įstaigoms.

Išleistos naujos SOLIDWORKS EDU 2021-2022 licencijos, jos pateiktos Lietuvos mokymo įstaigoms bei institucijoms, todėl dėstytojai ir studentai jau gali drąsiai kreiptis į savo mokymo įstaigų IT bei skaičiavimo centrus ir prašyti atnaujintų serijinių numerių.

Įsidiegę arba atnaujinę legalias mokamąsias licencijas, studentai galės sėkmingai atlikti vasaros praktikas, patobulinti žinias ir savarankiškai išsilaikyti tarptautinius SOLIDWORKS sertifikatus.

SOLIDWORKS EDU 2021-2022 licencijos suteikia galimybę naudotis SOLIDWORKS 2021 versija, ir į jas yra įtraukti ne tik trimačio projektavimo įrankiai, bet ir visi kiti Dassault Systemes SOLIDWORKS Corp. produktai:

  • SOLIDWORKS Simulation, Motion, Flow Simulation ir Plastics – gaminio virtualus testavimas, visapusiškas inžinerinės analizės uždavinių sprendimas BE metodu (FEA), taip pat – skysčių, dujų ir šilumos pernešimo uždavinių sprendimas (CFD).
  • SOLIDWORKS CAM Professional ir 3DPrint – frezuojamų ir tekinamų detalių NC programų ruošimas CNC staklėms ir detalių paruošimas adityvinei gamybai (angl. additive manufacturing).
  • SOLIDWORKS Electrical – elektros ir automatikos sistemų, hidraulinių ir pneumatinių sistemų 2D ir 3D projektavimas.
  • SOLIDWORKS Visualize Professional ir SOLIDWORKS Composer – suprojektuotų gaminių profesionalios vizualizacijos, animacijos, veikimo instrukcijų, patentų medžiagos, VR/AR turinio kūrimo įrankiai.
  • SOLIDWORKS MBD – skaitmeninių 3D inžinerinių brėžinių ruošimas pagal šiuolaikinius Industry 4.0 standartus.

Džiaugiamės, kad vis daugiau elektronikos specialybių studentų ir dėstytojų gali naudotis SOLIDWORKS PCB powered by Altium, gilindami savo specialybių žinias. Kauno technologijos universiteto, Vilniaus dizaino ir technologijų kolegijos bei Panevėžio kolegijos studentai ir dėstytojai jau gali pasinaudoti šia galimybe.

Daugiau informacijos apie SOLIDWORKS EDU licencijas rasite šiame dokumente: SOLIDWORKS EDUCATION INNOVATIVE LEARNING FOR DESIGN AND PRODUCT DEVELOPMENT

Studentus ir moksleivius, dar neturinčius SOLIDWORKS licencijų, kviečiame spausti žemiau esančią nuorodą ir užpildyti atitinkamą formą. Mes su jumis susisieksime ir suteiksime šias licencijas nemokamai. Taip pat ten rasite papildomą informaciją apie siūlomus SOLIDWORKS produktus, egzaminus, bei galėsite parsisiųsti įvairius savarankiško mokymosi resursus, egzaminų pavyzdžius, ir t.t.