Internetinis seminaras “Launch – SWOOD 2022”
Labai džiaugiamės galėdami pasidalinti SWOOD 2022 pristatymu su jumis šio internetinio seminaro metu! Prisijunkite prie mūsų ir dalyvaukite 6 sesijose po dvi dienas: Gegužės 17d. 9:00 – 12:00 – 18:00 …
Gebėjimas valdyti informaciją per visą produkto gyvavimo ciklą yra pasaulyje pasiteisinusi taktika, kurią įmonės naudoja, kad efektyviau planuotų, projektuotų, gamintų ir valdytų produktus. Pasitelkdamos SOLIDWORKS ir 3DEXPERIENCE WORKS sprendimus, įmonės gali pagerinti produktų kūrimą ir pristatymą rinkai naudodamos efektyvius, patikimus ir pakartojamus procesus, kuriuose reikiamu laiku dalyvauja reikiami žmonės.
SOLIDWORKS gaminio duomenų valdymo platforma (PDM) padeda organizuoti projektuojamų ir gaminamų produktų informacijos skaitmeninį valdymą, atitinkantį šiuolaikinius Industry 4.0 poreikius, pašalinti versijų valdymo problemas ir duomenų praradimą, užtikrinti specifikacijų valdymą ir sąsaja su verslo valdymo sistemomis (ERP).
3DEXPERIENCE platforma yra darbo aplinka, kurioje Dassault Systèmes sujungė pramonėje lyderiaujančias programinės įrangos technologijas. Jos aprėpia 11 pramonės atšakų ir po viena vėliava suburia gerai žinomus prekės ženklus CATIA, ENOVIA, SOLIDWORKS ir SIMULIA. Platformos funkcijų gausa apima visus gaminio gyvavimo ciklo (PLM) etapus.
Šiuolaikinės projektavimo ir gamybos paruošimo technologijos apima visus produkto kūrimo proceso aspektus ir sujungia juos į integruotą darbo seką: projektavimas, gamybos paruošimas, virtuali simuliacija, produkto pristatymas rinkai, bendradarbiavimas ir duomenų valdymas. Susipažinkite su technologijomis, kuriomis pasitiki dauguma Lietuvos inžinierių, projektuotojų ir technologų.
SIMULIA sprendimai supaprastina simuliacijos procesą iki tokio lygio, jog juos gali panaudoti kone bet kokia įmonė, ir taip užtikrinti gaminių kokybę be brangių prototipų. Tarp siūlomų produktų – Abaqus FEA, SOLIDWORKS Simulation, CATIA Analysis, CST Studio, Xflow CFD, bei kiti.
SOLIDWORKS Simulation sprendimai suteikia gausią analitinių įrankių paletę gaminio elgsenos tyrimui, virtualiai testuojant CAD modelius. Suteikiami įrankiai leidžia atlikti tiesines ir netiesines analizes, įvertinti įvairius gaminio aspektus, ir padeda priimti informuotesnius sprendimus. Sprendžiami uždaviniai: mechanizmų dinamika, gaminių stiprumas ir ilgaamžiškumas (FEA), šilumos ir terpių pernešimas bei srautų analizė (CFD), plastikinių detalių liejimo procesai (Plastics).
Abaqus yra tiesinės bei netiesinės baigtinių elementų skaičiavimo (FEA) technologijos bei rinkos lyderis. Modernūs analizės algoritmai leidžia įvertinti ne tik detalės patvarumą, bet ir ilgaamžiškumą esant ciklinėms apkrovoms. Tosca Structure technologija leidžia optimizuoti gaminio formą ir topologiją, vienu metu sumažinant svorį, bei padidinant stiprumą ir standumą. Šiuos skaičiavimai yra įmanomi atlikti tiek su vaizdo plokšte (GPU), tiek debesijos resursais.
CST Design Studio suteikia inžineriams galimybę įverinti atskirų komponentų ar bendros sistemos elektromagnetinis savybes. Šie tradiciškai labai sudėtingi skaičiavimai su CST yra išsprendžiami tiriant platų dažnių spektrą vienu metu, adaptuojant skirtingus skaičiavimo algoritmus skirtingais etapais, iki kol yra randamas reikiamo tikslumo sprendimas. Ši analizė yra įmanoma tiek gaminio koncepcinėje stadijoje, tiek eigoje, tiek įvertinant galutinį dizainą.
XFlow yra paskutinis CFD technologijos šūksnis. Atsisakydamas tradicinės, ilgai trunkančios tinklinės geometrijos generavimo bei ja paremtų Navier-Stokes formulių, XFlow vietoje to naudoja Lattice Boltzman metodą (LBM), paremtą srauto dalelių simuliacija, kuri gali veikti tiesiai su 3D modeliu be jokio supaprastinimo. Išsivadavus iš šio ir kitų tradicinio CFD apribojimų, XFlow gali greitai analizuoti judančią geometriją bei laisvuosius paviršius.
Sužinokite, kodėl verta turėti SOLIDWORKS Subscription Service prenumeratą, ir kaip ji padeda gauti maksimalią nauda iš jūsų investicijų į programinę įrangą.
Nuo 2002 metų atstovaujame Dassault Systemes plėtojamą SOLIDWORKS trimačio modeliavimo bei su juo susijusių skaitmeninių procesų valdymo programinę įrangą.
Savo nuoširdžiu ir profesionaliu darbu užsitarnavome Lietuvos inžinerinės pramonės pasitikėjimą, ir tai leido 3D projektavimo, inžinerinio skaičiavimo bei gamybos technologijas įdiegti daugiau nei 500 įmonių, o komercinių licencijų skaičius perkopė per 1500.
Siekdami prisidėti prie specialistų rengimo ir bendradarbiaudami su Lietuvos švietimo įstaigomis, užtikrinome, kad Lietuvos studentai ir moksleiviai bet kur ir bet kada galėtų naudotis SOLIDWORKS technologijomis.