loader

Gerbiami kolegos!

Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija LINPRA, Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai (AHK) bei asociacija INFOBALT jau trečią kartą organizuoja tarptautinę konferenciją pramonės skaitmeninimo tema. Šių metų konferencijos tema – „Pramonė 4.0. Pridėtinės vertės kūrimas“. Konferencija vyks šių metų gegužės 17 d. Litexpo parodų centre, tarptautinės gamybos, inovacijų ir inžinerinių sprendimų parodos „Balttechnika 2018“ metu.

Pagrindinis konferencijos pranešėjas (keynote speaker) yra Gian Paolo Bassi, kompanijos „Dassault Systemes SOLIDWORKS Corp.“ generalinis direktorius, vadovaujantis ateities produktų ir technologijų strategijų vystymui bei vartotojų bendruomenės stiprinimo sritims.

G.P.Bassi sukaupta daugiau nei 25 metų patirtis 3D, CAD ir PLM pramonės srityse leidžia jam ne tik iš praktinės, bet ir strateginės pusės kalbėti apie Pramonės Revoliuciją, kurią jis labiau linkęs vadinti Pramonės Renesansu. Esame įsitikinę, kad jo pranešimas „Design to Manufacturing in the Age of 3D Experience“ (nuo idėjos iki gamybos virtualios patirties eroje) sulauks daug dėmesio ir taps įdomia konferencijos panelinės diskusijos tema.

Jūs turite unikalią galimybę ne tik gyvai išgirsti Gian Paolo Bassi ir kitus konferencijos pranešėjus ir užduoti Jums rūpimus klausimus, bet ir pabendrauti su kolegomis, pasidalinti savo mintimis ir idėjomis.

Maloniai kviečiame dalyvauti konferencijoje!

Prašome registruotis į konferenciją čia, taip pat kviečiame aplankyti UAB „IN RE“ stendą (5.D04) „Balttechnika 2018“ parodoje.

Pažymėti: