loader

Bazinis SOLIDWORKS Electrical mokymo kursas: elektros ir automatikos sistemų schematinis projektavimas 2020 m. kovo mėn.

Bazinis SOLIDWORKS Electrical mokymo kursas: elektros ir automatikos sistemų schematinis projektavimas  (angl.k. SOLIDWORKS Electrical – Schematic) 2020 m. kovo mėn.

Mokymų trukmė: 3 dienos/24 akad.val.

Mokymų dienos:

kovo 16 d.  (pirmadienis)     9.00-16.00 val;
kovo 17 d.  (antradienis)       9.00-16.00 val.
kovo 18 d. (trečiadienis)       9.00-16.00 val.

SOLIDWORKS bazinių mokymų kurso kaina 1 asmeniui:

Kurso pavadinimas

Bazinių mokymų dienų skaičius

Bazinių mokymų akad./val. skaičius

Dalyvių skaičius grupėje

Kaina, Eur/1 asm.

SOLIDWORKS Electrical – Schematic mokymai 3 d. 24 akad.val. 4-6 asm. 550.00 Eur

Trumpas kursų aprašymas: tai yra bazinis SOLIDWORKS Electrical – Schematic kursas skirtas susipažinti su elektros ir automatikos sistemų schematiniu projektavimu, naudojant SOLIDWORKS Electrical programinę įrangą. Kurso metu yra mokoma optimizuoti produkto brėžinius ir dizainą, bei padidinti gaminio kokybę, siekiant išvengti perdirbimo ir broko. Šis kursas yra orientuotas į 2D schematinį projektavimą.

Mokymų programą galite rasti čia.

Mokymų vieta: mokymų klasė IN RE, UAB, Lukiškių g. 3, Vilnius.

UAB “IN RE” yra oficialus atstovas kompanijos Dassault Systemes Lietuvoje. Todėl tik pas mus SOLIWORKS mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Mokymams naudojama specialiai SOLIDWORKS parengtą mokomoji literatūrą/vadovėliai ir specialiai taikoma dėstymo metodiką. Jūs gausite SOLIDWORKS mokymus iš kvalifikuotų ir sertifikuotų instruktorių su didelę patirtimi ir praktika, kurie nuolatos gilinasi į klientų poreikius, padeda spręsti įvairias problemas, ir suteikia  naujausiais žinias, kurios yra taikomos pramonėje, ar kitose srityse.

Į mokymų kainą įeina mokomoji literatūra iš JAV, kurios pagrindu yra sudaryta mokymų programa. Todėl išklausius šį SOLIDWORKS  bazinį mokymų kursą Jums taps aiški darbo su SOLIDWORKS filosofija ir Jums rūpimus klausimus Jūs galėsite lengviau išsiaiškinti pats savarankiškai arba su mūsų pagalba. Be to, visuomet kursų metu ir vėliau galėsite konsultuotis Jums rūpimais klausimais su mūsų dėstytojais. Po mokymų literatūra lieka mokymų dalyviui, kuri yra naudinga savarankiškam tolimesniam darbui su SOLIDWORKS programa.

Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro SOLIDWORKS Electrical – Schematic kurso baigimo sertifikatas.

 

Kontaktai pasiteiravimui: 8 5 212 46 60, mob.: +370 616 78350; el.pašto adresas: mokymai@inre.lt.

Pažymėti: , , , , ,