loader

Bazinis SOLIDWORKS mokymo kursas: detalės, surinkimai, brėžiniai 2019 m. birželio mėn.

Bazinis SOLIDWORKS mokymo kursas: detalės, surinkimai, brėžiniai (angl.k. SOLIDWORKS Essentials) 2019 m. birželio mėn.

 

Mokymų trukmė: 4 dienos.

Mokymų dienos:

birželio 7 d. (penktadienis)    9 – 16 val;

birželio 8 d. (šeštadienis)       10 – 16 val.

birželio 14 d. (penktadienis)  9 – 16 val.

birželio 15 d. (šeštadienis)     10 – 16 val.

SOLIDWORKS bazinių mokymų kurso kaina 1 asmeniui:

Kurso pavadinimas Bazinių mokymų dienų skaičius Bazinių mokymų akad./val. skaičius Dalyvių skaičius grupėje Kaina, Eur/1 asm.
SOLIDWORKS baziniai mokymai 4 d. 32 akad.val. 6-8 asm. 600.00 Eur

(gali būti

finansuojami

LDB )*

Trumpas kursų aprašymas: tai yra bazinis SOLIDWORKS mokymo kursas, skirtas pradedančiajam vartotojui. Kursų metu dalyvis išmoks dirbti su automatizuoto trimačio projektavimo sistema SOLIDWORKS. Mokymų metu bus mokoma: kurti parametrinius detalių modelius ir surinkimus, naudotis įrankiais, pagreitinančiais projektavimo procesą, generuoti detalių brėžinius.

Mokymų programą galite rasti čia.

Mokymų vieta: – UAB “IN RE”, Lukiškių g. 3, IV aukštas, Vilnius.

Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes.

Tik pas mus gausite specialiai mokymams skirtą SOLIDWORKS literatūrą/vadovėlius. Į mokymų kainą įeina mokymosi literatūra iš JAV, kurios pagrindu yra sudaryta mokymų programa. Todėl išklausius šį SOLIDWORKS  bazinį mokymų kursą Jums taps aiški darbo su SOLIDWORKS filosofija ir Jums rūpimus klausimus Jūs galėsite lengviau išsiaiškinti pats savarankiškai arba su mūsų pagalba. Be to, visuomet kursų metu ir vėliau galėsite konsultuotis Jums rūpimais klausimais su mūsų dėstytojais. Po mokymų literatūra, kuri liks pas Jus, bus Jums naudinga savarankiškam tolimesniam Jūsų darbui su SOLIDWORKS programa.

Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro SOLIDWORKS Essentials kurso baigimo sertifikatas.

EPSON MFP image

*šie SOLIDWORKS baziniai mokymai gali būti finansuojami Lietuvos Teritorinės Darbo Biržos pagal Europos sąjungos struktūrinių fondų paramą šiuo metu nedirbantiems ir nesimokantiems žmonėms. Kursų laikotarpiu studentas turi galimybę gauti  stipendiją, taip pat galimas apgyvendinimo bei kelionės išlaidų finansavimas. Dėl finansavimo galimybių susisiekite su UAB “IN RE” arba Lietuvos Darbo Birža.

Programos pavadinimas: Trimačio parametrinio projektavimo pagrindai;

Programos kodas: 223001580;

Kontaktai pasiteiravimui el.paštu: mokymai@inre.lt;  mob.tel. 8-616-78350; tel.: 8-5-21246 60.

Pažymėti: ,