loader

Bazinis SOLIDWORKS mokymo kursas: detalės, surinkimai, brėžiniai 2020 m. balandžio mėn., KAUNAS.

Bazinis SOLIDWORKS mokymo kursas: detalės, surinkimai, brėžiniai (angl.k. SOLIDWORKS Essentials) 2020 m. balandžio mėn.

Mokymų trukmė: 4 dienos/32 akad.val.

Mokymų dienos:

balandžio 21 d.   (antradienis)      9.00-16.00 val;
balandžio 23 d.  (ketvirtadienis)  9.00-16.00 val.
balandžio 28 d.  (antradienis)      9.00-16.00 val.
balandžio 30 d.  (ketvirtadienis)   9.00-16.00 val.

SOLIDWORKS bazinių mokymų kurso kaina 1 asmeniui:

Kurso pavadinimas

Bazinių mokymų dienų skaičius

Bazinių mokymų akad./val. skaičius

Dalyvių skaičius grupėje

Kaina, Eur/1 asm.

SOLIDWORKS Essentials mokymai 4 d. 32 akad.val. 6-8 asm. 600.00 Eur

Trumpas kursų aprašymas: tai yra bazinis SOLIDWORKS mokymo kursas, skirtas pradedančiajam vartotojui. Kursų metu dalyvis išmoks dirbti su automatizuoto trimačio projektavimo sistema SOLIDWORKS. Mokymų metu bus mokoma: kurti parametrinius detalių modelius ir surinkimus, naudotis įrankiais, pagreitinančiais projektavimo procesą, generuoti detalių brėžinius.

Mokymų programą galite rasti čia.

Mokymų vieta: Informacijos technologijų mokymo centras, Donelaičio g. 33, Kaunas.

UAB “IN RE” yra oficialus atstovas kompanijos Dassault Systemes Lietuvoje. Todėl tik pas mus SOLIWORKS mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Mokymams naudojama specialiai SOLIDWORKS parengtą mokomoji literatūrą/vadovėliai ir specialiai taikoma dėstymo metodiką. Jūs gausite SOLIDWORKS mokymus iš kvalifikuotų ir sertifikuotų instruktorių su didelę patirtimi ir praktika, kurie nuolatos gilinasi į klientų poreikius, padeda spręsti įvairias problemas, ir suteikia  naujausiais žinias, kurios yra taikomos pramonėje, ar kitose srityse.

Į mokymų kainą įeina mokomoji literatūra iš JAV, kurios pagrindu yra sudaryta mokymų programa. Todėl išklausius šį SOLIDWORKS  bazinį mokymų kursą Jums taps aiški darbo su SOLIDWORKS filosofija ir Jums rūpimus klausimus Jūs galėsite lengviau išsiaiškinti pats savarankiškai arba su mūsų pagalba. Be to, visuomet kursų metu ir vėliau galėsite konsultuotis Jums rūpimais klausimais su mūsų dėstytojais. Po mokymų literatūra lieka mokymų dalyviui, kuri yra naudinga savarankiškam tolimesniam darbui su SOLIDWORKS programa.

Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro SOLIDWORKS Essentials kurso baigimo sertifikatas.

 

Kontaktai pasiteiravimui: 8 5 212 46 60, mob.: +370 616 78350; el.pašto adresas: mokymai@inre.lt.

 

Pažymėti: , , , ,