loader

Išplėskite savo galimybes su SOLIDWORKS techninio palaikymo prenumerata

Šiame nenutrūkstamo duomenų srauto laikmetyje, kai egzistuoja tiek daug techninių paslaugų, sunku sekti, kas įtraukta į kiekvieną iš jų. Kaip ir “Netflix” ar “Amazon Prime”, SOLIDWORKS techninio palaikymo prenumeratos paslauga suteikia pranašumus, kurių naudos daugelis tikriausiai net neįsivaizduoja. Todėl mes norime pasidalinti su jumis informacija apie visus SOLIDWORKS techninio palaikymo privalumus. SOLIDWORKS techninio palaikymo inžinieriai padės jums sukurti papildomą vertę,  padės sutaupyti  laiko ir daugiau dėmesio skirti projektų perkėlimui į kitą lygmenį.

SOLIDWORKS techninio palaikymo prenumeratos privalumai:

  • Naujausios programinės įrangos versijos – išlikite aktualūs ir ženkite koja kojon su savo klientais.
  • Profesionalus techninis palaikymas – techninis palaikymas iš SOLIDWORKS programinės įrangos atstovų Lietuvoje, o taip pat techninė pagalba kitų SOLIDWORKS ekspertų iš viso pasaulio.
  • Programinės įrangos naujinimai – nuo vartotojų bendruomenės pasiūlytų patobulinimų iki klaidų taisymo – jūs galite naudotis visais naujais pataisų paketais.
  • SOLIDWORKS Visualize Standard * – sukurkite foto realistinius vaizdus, animacijas ir kitą 3D skaitmeninį turinį.
  • SOLIDWORKS CAM Standard ** – greičiausias ir lengviausias būdas sukurti 2,5 ašių apdirbimo programas jūsų CNC staklėms.
  • Sertifikavimas – techninio palaikymo prenumeratoriai kiekvienai aktyviai SOLIDWORKS darbo vietai du kartus per metus nemokamai gali laikyti vieną iš pagrindinių egzaminų, o taip pat pasirinktinį egzaminą pažengusiems.
  • Klientų portalas (https://customerportal.solidworks.com/)  – atsisiųskite programinę įrangą, pateikite patobulinimų pasiūlymų užklausas ir dar daugiau!
  • MySolidWorks – Pagrindinė SOLIDWORKS erdvė internete. Čia rasite “MySolidworks Training” mokymus, išsamią techninę mokslo žinių bazę, prisijunksite prie bendruomenės per diskusijų forumus ir dar daugiau!

Išsamiam visų prenumeratos paslaugų sąrašui gauti spustelėkite čia.

*- galima parsisiųsti turint SOLIDWORKS Professional ar Premium konfigūraciją su aktyvia prenumerata.

** -galima parsisiųsti turint SOLIDWORKS Standard, Professional ar Premium konfigūraciją su aktyvia prenumerata.

Šaltinis: https://blogs.solidworks.com/solidworksblog/2018/09/maximize-your-investment-with-solidworks-subscription-services.html