loader

Išplėstinis SOLIDWORKS CAM mokymo kursas: CNC 3 ašių ir 3+2 ašių frezavimo ir CNC tekinimo programų ruošimas 2020 m. kovo mėn., KAUNAS

Išplėstinis SOLIDWORKS CAM mokymo kursas: CNC 3 ašių ir 3+2 ašių frezavimo ir CNC tekinimo programų ruošimas  (angl.k. SOLIDWORKS CAM Professional) 2020 m. kovo mėn., KAUNAS.

Mokymų trukmė: 2 dienos/16 akad.val.

Mokymų dienos:

kovo 30 d.   (pirmadienis)     9.00-16.00 val;
kovo 31 d.   (antradienis)       9.00-16.00 val.

SOLIDWORKS bazinių mokymų kurso kaina 1 asmeniui:

Kurso pavadinimas

Bazinių mokymų dienų skaičius

Bazinių mokymų akad./val. skaičius

Dalyvių skaičius grupėje

Kaina, Eur/1 asm.

SOLIDWORKS CAM Professional mokymai

2 d. 16 akad.val. 4-6 asm. 450.00 Eur

Trumpas kursų aprašymas: tai yra išplėstinis SOLIDWORKS CAM Professional mokymo kursas, skirtas detalių gamybos (tekinimo ir frezavimo) programų rengimui. Šio kurso metu yra mokoma rengti detalių 3 ašių ir 3+2 ašių apdirbimo programas CNC frezavimo ir 2 ašių CNC tekinimo staklėms, panaudojant įvairias SOLIDWORKS CAM ir VoluMill galimybes.

Mokymų programą galite rasti čia.

Mokymų vieta: Informacijos technologijų mokymo centras K. Donelaičio g. 33, Kaunas.

UAB “IN RE” yra oficialus atstovas kompanijos Dassault Systemes Lietuvoje. Todėl tik pas mus SOLIWORKS mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Mokymams naudojama specialiai SOLIDWORKS parengtą mokomoji literatūrą/vadovėliai ir specialiai taikoma dėstymo metodiką. Jūs gausite SOLIDWORKS mokymus iš kvalifikuotų ir sertifikuotų instruktorių su didelę patirtimi ir praktika, kurie nuolatos gilinasi į klientų poreikius, padeda spręsti įvairias problemas, ir suteikia  naujausiais žinias, kurios yra taikomos pramonėje, ar kitose srityse.

Į mokymų kainą įeina mokomoji literatūra iš JAV, kurios pagrindu yra sudaryta mokymų programa. Todėl išklausius šį SOLIDWORKS  bazinį mokymų kursą Jums taps aiški darbo su SOLIDWORKS filosofija ir Jums rūpimus klausimus Jūs galėsite lengviau išsiaiškinti pats savarankiškai arba su mūsų pagalba. Be to, visuomet kursų metu ir vėliau galėsite konsultuotis Jums rūpimais klausimais su mūsų dėstytojais. Po mokymų literatūra lieka mokymų dalyviui, kuri yra naudinga savarankiškam tolimesniam darbui su SOLIDWORKS programa.

Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro SOLIDWORKS CAM Professional kurso baigimo sertifikatas.

 

Kontaktai pasiteiravimui: 8 5 212 46 60, mob.: +370 616 78350; el.pašto adresas: mokymai@inre.lt.

Pažymėti: , , , , , ,