loader

Įspūdžiai iš “SWW2016” konferencijos

Šiemet “SOLIDWORKS WORLD 2016” konferencija buvo organizuojama Teksaso valstijoje, kur visą 3DCAD.lt komandą priėmė svetingasis Dalasas.

Kaip visada, renginio dydis ir organizacija nustebino kiekvieną, net ir ne pirmą kartą atvažiavusį dalyvį. Neregėtas dalyvių ir lankytojų skaičius – apie 8 000 – organizatorių teigimu atvyko į “SOLIDWORKS WORLD 2016”.

Generalinių sesijų metu 3DCAD.lt komandos nariai galėjo stebėti naujausius, inovatyviausius, originaliausius produktus ir jų kūrėjus SOLIDWORKS scenoje.

Kiekvieną dieną po generalinės sesijos vyko daugiau negu 200 sesijų įvairiausiomis temomis, nuo rinkodaros pagrindų iki specializuotų techninių mokymų.

Be to, norint atitrūkti nuo mokymų, buvo galima apsilankyti Partnerių ir Vartotojų paviljone, kur žymiausios technologinės kompanijos, bendradarbiaudamos su Dassault Systemes, pristatinėjo savo produktus rinkai. Šiemet Partnerių paviljone buvo galima sutikti svečių iš Lietuvos. Vilniaus dailės akademijos studentai Rapolas Gražys ir Ignas Survila parodoje pristatė savo gaminius LAVA-Drop gitarą ir Citybirds Pigeon skuterį, kurtus naudojant SOLIDWORKS programinę įrangą. Studentai sulaukė nemažai lankytojų, partnerių ir vartotojų dėmesio, atskirai pristatinėjo savo produktus specialiose sesijose, kurių metu dalinosi patirtimi ir sėkmės formule. Buvo labai džiugu matyti lietuviškus produktus, sužavėjusius ne tik parodos ir konferencijos lankytojus, bet ir pačius organizatorius. Linkime Rapolui ir Ignui tolimesnės sėkmės vystant savo kūrinius.

Pirmos dienos ištraukos: https://www.youtube.com/watch?v=LUYhlfV2zOg

Antros dienos ištraukos: https://www.youtube.com/watch?v=Yt6GR_KhV-U

Trečios dienos ištraukos: https://www.youtube.com/watch?v=Fu_vIYTwmVI

Pažymėti: , , ,