loader

Sertifikavimas

SWSertifikatas_h

SOLIDWORKS sertifikavimo programa

Pranokti kitus inžinierius profesinėje srityje visuomet yra rimtas iššūkis, todėl išsiskirti iš kitų konkuruojant darbo rinkoje ar siekiant spartesnio karjeros šuolio Jums gali padėti išlaikytas tarptautinis SOLIDWORKS sertifikatas. Naujos Jūsų kompetencijos taps lengvai matomos inžinierių ir potencialių darbdavių bendruomenėje, jei publikuosite įgytą sertifikatą SOLIDWORKS sertifikavimo centre arba susiesite jį su savo LinkedIn profiliu. Na, o jei ieškote naujų komandos narių – būtent SOLIDWORKS sertifikavimo centras arba LinkedIn duomenų bazė bus Jums itin naudinga efektyvinant paieškas.
SOLIDWORKS programinės įrangos naudotojai turintys aktyvią techninio palaikymo paslaugą, gali nemokamai išlaikyti SOLIDWORKS sertifikavimo egzaminą ir gauti sertifikatą patvirtinantį turimų SOLIDWORKS žinių lygį.
Jei manote, kad žinių lygis nėra pakankamas sertifikatui įgyti ir norite savo žinias pagilinti modeliavimo, inžinerinių skaičiavimų, techninės dokumentacijos ruošimo ar kitoje CAD/CAM/CAE/PLM srityje, kviečiame atvykti pas mus į periodiškai organizuojamus SOLIDWORKS mokymus.