loader

NAUJIENA! CAMWorks nenutrūkstamo 3 ašių paviršinio apdirbimo mokymo kursas 2020 m. balandžio mėn.

CAMWorks nenutrūkstamo 3 ašių paviršinio apdirbimo mokymo kursas: CNC 3 ašių frezavimo programų ruošimas su CAMWorks (angl.k. CAMWorks Essentials – 3 Axis) 2020 m. balandžio mėn.

Mokymų trukmė: 3 dienos/24 akad.val.

Mokymų dienos:

balandžio 6 d.   (pirmadienis)   9.00-16.00 val;
balandžio 7 d.   (antradienis)    9.00-16.00 val;
balandžio 8 d.   (trečiadienis)   9.00-16.00 val.

CAMWorks Essentials – 3 Axis mokymų kurso kaina 1 asmeniui:

 

Kurso pavadinimas

Bazinių mokymų dienų skaičius

Bazinių mokymų akad./val. skaičius

Dalyvių skaičius grupėje

Kaina,

Eur/1 asm.

CAMWorks Essentials – 3 Axis mokymai 3 d. 24 akad.val. 4-6 asm. 550.00 Eur

Trumpas kursų aprašymas: tai yra CAMWorks CAM 3 Axis Essentials mokymo kursas, skirtas 3 ašių detalių apdirbimo programos CNC frezavimo staklėms parengimui. Jis rekomenduojamas tiems, kas jau praėjo SOLIDWORKS CAM Standard ir Professional mokymus.

Mokymų programą galite rasti čia.

Mokymų vieta: UAB “IN RE” mokymų klasė, Lukiškių g. 3, IV aukštas, Vilnius.

UAB “IN RE” yra oficialus kompanijos Dassault Systèmes atstovas Lietuvoje. Todėl tik pas mus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systèmes. Mokymams naudojama specialiai parengta CAMWorks mokomoji literatūra/vadovėliai ir dėstymo metodika. Jūs gausite CAMWorks mokymus iš kvalifikuoto ir sertifikuoto instruktoriaus su patirtimi ir praktika, kuris nuolatos gilinasi į klientų poreikius, padeda spręsti įvairias problemas, ir suteikia naujausiais žinias, kurios yra taikomos pramonėje, ar kitose srityse.

Į mokymų kainą įeina CAMWorks mokomoji literatūra, kurios pagrindu yra sudaryta mokymų programa. Todėl išklausius šį CAMWorks CAM 3 Axis Essentials mokymų kursą Jūs gebėsite rūpimus klausimus išsiaiškinti lengviau pats savarankiškai arba su mūsų pagalba. Be to, kursų metu ir vėliau, Jūs galėsite konsultuotis rūpimais klausimais su mūsų dėstytoju. Kursams pasibaigus mokymų literatūra liks Jums, ir ji bus naudinga tolimesniam savarankiškam darbui su CAMWorks.

Baigus šiuos kursus, Jums bus išduotas Dassault Systèmes SOLIDWORKS mokymo centro CAMWorks CAM 3 Axis Essentials kurso baigimo sertifikatas.

Kontaktai pasiteiravimui el.paštu: mokymai@inre.lt;  mob.tel. 8-616-78350; tel.: 8-5-21246 60.

Pažymėti: , , , ,