loader

Seminarai

Pirmieji sužinokite naujoves

bulbalpha

Jau daugiau nei trylika metų organizuojame seminarus visoje Lietuvoje. Jų metu šimtai inžinierių, projektuotojų, įmonių vadovų, studentų ir visų kitų besidominčių šiuolaikinėmis inžinerinėmis technologijomis supažindinami su naujausiomis inžinerinio projektavimo, skaičiavimų, dokumentacijos ruošimo ir valdymo technologijomis.

Renginių metu žiniomis dalinasi bei praktiškai su efektyviausiais programinės įrangos naudojimo būdais supažindina patyrę, sertifikuoti programinės įrangos profesionalai iš Lietuvos ir užsienio.

 

SOLIDWORKS #PLM: nuo duomenų saugojimo iki gaminio struktūros valdymo

Praktinis seminaras apie tai, kaip efektyviau dirbti su #CAD duomenimis ne CAD aplinkoje.

Šiuolaikinės gamybos įmonės daug dėmesio skiria modernių projektavimo sistemų (SOLIDWORKS, Autodesk Inventor, SOLIDWORKS Electrical, Altium Designer, ePLAN, SOLIDWORKS PCB) naudojimui, nes jos pagreitina projektavimo procesus ir padeda išvengti žmogiškųjų klaidų, tačiau retai susimąstoma, kiek laiko ir resursų atima brėžinių, modelių, specifikacijų ir kitų dokumentų valdymas, konvertavimas bei specifikacijų perrašymas iš vienos sistemos į kitą. Šiuos uždavinius padeda spęsti tinkamai pritaikyti ir įdiegti SOLIDWORKS PLM įrankiai, kurie apjungia skirtingus inžinerinius projektavimo įrankius, susistemina projektų duomenis ir leidžia juos integruoti į įmonės verslo procesus.

Seminare pristatysime, kaip #SOLIDWORKS #PLM įrankiai palengvina komandinį inžinierių darbą, eliminuoja žmogiškąsias klaidas, leidžia automatizuoti rutininius darbus ir greičiau atlikti užduotis. Taip pat pristatysime, kaip integravus gaminių 3D modelių informaciją su įmonėje esančiomis #ERP sistemomis ir sukūrus #PLM platformą, inžinieriai, technologai ir apskaitininkai gali dirbti kartu, išvengdami rankinio duomenų apsikeitimo.

Daugiau informacijos telefonu: (8~5) 212 4660.
Dalyvavimas seminare – NEMOKAMAS.

REGISTRACIJA

 

Praėjusių seminarų medžiaga

icon

Kas naujo SOLIDWORKS 2019


https://inre.lt/solidworks/seminarai/#s20
icon

SOLIDWORKS ECAD sprendimai elektrotechnikams ir elektronikams

icon

SOLIDWORKS 2017 NERIBOTOS GALIMYBĖS JŪSŲ INOVACIJOMS

icon

Įkvėpk „gyvybę“ į kuriamus gaminius – SOLIDWORKS EDA sprendimai