loader

SOLIDWORKS Electrical – Schematic Professional mokymai 2018 m. kovo mėn.

Specializuoti SOLIDWORKS Electrical – Schematic Professional mokymai  2018 m. kovo mėn.

Mokymų trukmė: 2 dienos.

Mokymų dienos:

kovo 13 d. (antradienis) 9 – 16 val.

kovo 14 d. (trečiadienis) 9 – 16 val.

Specializuotų SOLIDWORKS mokymų kurso kaina 1 asmeniui:

Kurso pavadinimas Mokymo dienų skaičius Mokymo akad./val. skaičius Dalyvių skaičius grupėje Kaina, Eur/1 asm.
Specializuoti SOLIDWORKS Electrical – Schematic Professional mokymai 2 d. 16 akad.val. 4-6 asm. 300.00 Eur

Kurso aprašymas: SOLIDWORKS Electrical – Schematic Professional mokymų metu dalyviai detaliai supažindinami su technologinių ir principinių elektrinių schemų sudarymu, bei jų integravimu į mechaninę projekto dalį kuriant 3D modelį, jame trasuojant laidus ir kabelius. Taip pat mokoma valdyti projektus, simbolių ir komponentų bibliotekas, dirbti keliems vartotojams prie to paties projekto ir pan. Dalyviai, išklausę šį kursą, bus įgiję: darbo su SOLIDWORKS Electrical – Schematic Professional programa bazines žinias. Gebės kurti technologines ir principines elektrines schemas, gauti reikiamus projekto žiniaraščius, sudaryti elektros skydo modelį, apskaičiuoti laidų ir kabelių ilgius, valdyti projektus, daryti atsargines jų kopijas, dirbti prie to paties projekto kartu su kitais inžinieriais. Reikalingos bazinės anglų kalbos žinios mokymo medžiagai įsisavinti.

Mokymų vieta: UAB “IN RE”, Lukiškių g. 3, IV aukštas, Vilnius.

Mokymui skirtas laikas yra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas.

Kurso baigimo sertifikatas: mūsų dėstytojai yra sertifikuoti SOLIDWORKS instruktoriai, kurie turi teisę išduoti SOLIDWORKS sertifikatus. Baigus mokymus kiekvienam dalyviui yra išduodamas sertifikatas. 

EPSON MFP imageRegistracija ir papildoma informacija suteikiama el.paštu: mokymai@inre.lt;  mob.tel. 8-616-78350; tel.: 8-5-21246 60.

Pažymėti: , , , , , , , ,