loader

SOLIDWORKS 2018 seminarai – įkvepiančios inovacijos!

Šiuolaikinių gaminių projektavimui, testavimui ir gamybai nepakanka klasikinių 3D modeliavimo įrankių. Dassault Systemes SOLIDWORKS Corp. siūlo integruotą „Industry 4.0“ kartos projektavimo ekosistemą, susidedančią iš sprendimų, skirtų mechanikams, technologams, elektrotechnikos ir elektronikos inžinieriams, paremtą SOLIDWORKS 3DCAD, SOLIDWOKS CAM SOLIDWORKS Electrical, SOLIDWORKS PCB powered by Altium platformomis ir jų priedais.

SOLIDWORKS PDM Professional ir SOLIDWORKS Manage sukuria bendrą skaitmeninę informacinę erdvę, apimančią visus su gaminio kūrimu ir gamyba susijusius padalinius ir procesus.

SEMINARŲ TIKSLAS

Kviečiame inžinierius-projektuotojus mechanikus, elektrotechnikos ir elektronikos inžinierius, technologus, projektuotojus, gamintojus ir visus, dirbančius ar norinčius dirbti SOLIDWORKS į seminarą, kurio metu bus pristatoma gerai žinomos SOLIDWORKS 2018 projektavimo ekosistemos naujienos.

Dalyvavimas seminaruose NEMOKAMAS! Registracija į seminarus iki spalio 23 d. Registruokitės užpildydami registracijos formą internete, arba el. paštu konferencijos@inre.lt.

Informacija telefonu: (8~5) 212 4660. Dalyvaukite seminaruose ir laimėkite naują bevielę 3D CadMouse – pelytę, skirtą inžinieriams!

SEMINARAI VYKS

Įvykių žemėlapis

DIENOTVARKĖ

9:30      Registracija

10:00    Įžanginis žodis „Industry“ 4.0 iššūkių realizacija SOLIDWORKS platformoje
10:10    Smart Manufacturing – naujos kartos “Design to Manufacturing” procesas
11:00    Next Generation Design – įrankiai, skirti naujos kartos gaminių projektavimui

11:50    Kavos pertraukėlė

12:20    Essential Design Tools – nauji įrankiai, skirti paspartinti kasdieninį projektavimo procesą
13:10    Delivering Great Design – projektavimo rezultatų pateikimas pagal „Industry 4.0“
14:00    Diskusijos, klausimai

Pilna dienotvarkė

Pažymėti: , , , , ,