loader

SEMINARAS: SOLIDWORKS ECAD 2017

SOLIDWORKS PCB – spausdintų montažinių plokščių (PCB) projektavimo sistema ir
SOLIDWORKS Electrical – elektrotechnikos ir automatikos projektavimo sistema.
Kartu su SOLIDWORKS 3DCAD gauname ekosistemą, gebančią priimti “Industry 4.0” iššūkius
ir leidžiančią integruotai projektuoti dabarties ir ateities gaminius!

 Parsisiųsti dienotvarkę

Naujos „Industry 4.0“ tendencijos iš esmės keičia vartotojų poreikius ir lūkesčius. Dabar iš kiekvieno klasikinio gaminio reikalaujama išmanumo ir galimybės integruotis į vieną bendrą sistemą. Keičiantis rinkai bei klientų poreikiams projektavimo įrankiai neatsilieka ir siūlo savo išmanius sprendimus. Didesnis įrankių lankstumas, galimybė keistis projekto duomenimis skirtingose aplinkose ir daugiavartotojišką aplinką palaikantys produktai – tai ateitis, kurią SOLIDWORKS paverčia realybe. Jūsų dėmesiui, SOLIDWORKS sprendimai elektrotechnikams ir elektronikams.

Naujos kartos spausdintų montažinių plokščių (PCB) projektavimo sprendimas kurtas bendradarbiaujant DS SOLIDWORKS Corp. ir ALTIUM – SOLIDWORKS | PCB powered by Altium, skirtas išplėsti esamus elektronikos projektavimo automatizavimo (EDA) įrankius, bei juose sukauptus projektus ir informaciją perkelti į bendrą projektavimo visumą, atrakinant naujas bendradarbiavimo galimybes tarp mechaninio (MCAD) ir elektroninio (EDA) projektavimo pasaulių!

Taip pat, diskutuosime apie SOLIDWORKS Electrical, įsigilinsime į visas produkto naujienas, Pristatysime SOLIDWORKS Electrical panaudojimą už automatikos spintų projektavimo ribų, pristatysime pynių projektavimą, diskutuosime kaip įrankis leidžia bendradarbiauti su SOLIDWORKS bei SOLIDWORKS PCB sprendimais.

Dalyvavimas seminaruose yra NEMOKAMAS.

Prašome registruotis į seminarus iki gegužės 24 d. užpildant registracijos formą internete, arba pranešti apie savo norą dalyvauti el. paštu konferencijos@inre.lt. Daugiau informacijos telefonu: (8~5) 212 4660.

 

Seminarų grafikas:

2017 m. gegužės 25 d.
Ketvirtadienis
10.00-13.15 Verslo centras “BLC”, Didžioji konferencijų salė 
K.Donelaičio g. 62 / V.Putvinskio g. 53, Kaunas http://www.blc.lt/ 
Registracija Vieta
2017 m. gegužės 26 d.
Penktadienis
10.00-13.15 Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda http://www.kmtp.lt/ 
 Registracija Vieta
2017 m. gegužės 30 d.
Antradienis
10.00-13.15 “Litexpo” konferencijų centras, 5.2 salė
Laisvės pr. 5, Vilnius http://www.litexpo.lt/
 Registracija Vieta

 

Seminaro dienotvarkė:

Laikas  Pranešimo pavadinimas Trukmė
9:30-10:00 Registracija 0:30
10:00-10:15 Įžanginis žodis 0:15
10:15-11:15 SOLIDWORKS | PCB powered by Altium– naujos kartos spausdintų montažinių plokščių (PCB) projektavimo įrankis. Kaip sėkmingai naudoti Altium, Eagle, Cadence ir t.t. sukurtus PCB plokštes integruotame elektronikos-mechanikos projektavime 1:00
11:15-11:45 Kavos pertraukėlė 0:30
11:45-12:45 SOLIDWORKS Electrical – SOLIDWORKS Electrical naujienos, laidų ir kabelių pynių projektavimas ir integravimas skaitmeniniuose modeliuose 1:00
12:45-13:15 Diskusijos, klausimai 0:30

 

 

MES PRISTATYSIME

pcb

pcb2SOLIDWORKS | PCB powered by Altium – tai profesionalus  spausdintų montažinių plokščių (PCB) projektavimo įrankis, galintis visapusiškai patenkinti šiuolaikinius projektuotojų poreikius, nuo principinių schemų kūrimo ir simuliacijos, iki plokštės takelių trasavimo, bei automatizuoto projektų dokumentų ruošimo. Galimybė atidaryti pasenusių EDA įrankių sukurtus duomenis leis iš naujo išmaniai panaudoti senus projektus ir sujungti juos į bendrą SOLIDWORKS 3DCAD ekosistemą, užtikrinant lygiagretų, bei vientisą darbą elektronikos ir mechanikos aplinkose, sinchronizavimą, maksimaliai sumažintą klaidų skaičių ir didesnį darbo našumą abiejose aplinkose.

daugiau apie SOLIDWORKS PCB

 el.png

 

 

 

 

 

el2

SOLIDWORKS® Electrical – tai puiki alternatyva nepatogiems ar ribotų galimybių elektrotechnikos projektavimo įrankiams. Intuityvi vartotojo sąsaja, bei lanksčios programos galimybės leis įgyvendinti paprastus ir itin ambicingus elektrotechnikos projektus. Įdiegtos bibliotekos, simboliai, informacija apie gamintojų dalis, trimačiai dalių modeliai gali būti plačiai perpanaudojami ir sutaupyti daug laiko. Daugiavartotojiška aplinka, projekto dokumentacijos automatizavimas ir kitos esminės naujovės palaipsniui užkariauja Lietuvos vartotojus ir SOLIDWORKS Electrical tampa jų kasdieniu pagalbininku.

Daugiau apie SOLIDWORKS Electrical

Pažymėti: , , , , , ,