loader

SOLIDWORKS PDM administravimo mokymo kursas 2019 m. gegužės mėn.

SOLIDWORKS PDM administravimo mokymo kursas 2019 m. gegužės mėn. 

Angliškas kurso pavadinimas: Administering SOLIDWORKS PDM Professional

 

Mokymų trukmė: 2 dienos.

Mokymų dienos:

gegužės 2 d. (ketvirtadienis)    9 –  16 val;

gegužės  3 d. (penktadienis)    9 – 16 val.

SOLIDWORKS bazinių mokymų kurso kaina 1 asmeniui:

Kurso pavadinimas Bazinių mokymų dienų skaičius Bazinių mokymų akad./val. skaičius Dalyvių skaičius grupėje Kaina, Eur/1 asm.
SOLIDWORKS PDM administravimo mokymo kursas 2 d. 16 akad.val. 4-6 asm. 440.00 Eur

Trumpas kursų aprašymas: tai, specializuotas mokymo kursas skirtas ne tik Administering SOLIDWORKS PDM sistemos vartotojams, bet ir tiems, kurie yra atsakingi už SOLIDWORKS PDM sistemos įdiegimą ir administravimą. Šiame kurse yra nagrinėjami įvairūs SOLIDWORKS PDM sistemos įrankiai, supažindinama su  SOLIDWORKS PDM sistemos įdiegimo, administravimo ir naudojimo eiga.

Mokymų programą galite rasti: čia

Mokymų vieta: – UAB “IN RE”, Lukiškių g. 3, IV aukštas, Vilnius.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro Administering SOLIDWORKS PDM Professional kurso baigimo sertifikatas. 

EPSON MFP image

 

Jeigu Jus domina SOLIDWORKS mokymai, prašome: užpildyti formą, ir mes artimiausiu metu su Jumis susisieksime ir pateiksime visą informaciją.

Pažymėti: , ,