loader

3D Projektavimas

Sukurkite tikslesnį ir patikimą dizainą pasitelkdami neprilygstamas SOLIDWORKS 2D ir 3D inžinerinio dizaino sprendimų technologijas. 3D modeliavimas naudojant SOLIDWORKS programinę įrangą yra ypatingai sklandus ir paprastas, galimybė virtualiai analizuoti modeliuojamus objektus yra didžiulis šio produkto pranašumas.

Pritaikymo sritys

CADSolutionsVisapusiški, lengvai pritaikomi SOLIDWORKS 3D CAD sprendimai suteikia įvairių pramonės sričių kompanijoms galimybes paspartinti produkcijos plėtojimą, sumažinti gamybos išlaidas ir užtikrinti galutinio gaminio kokybę ir patikimumą. Intuityvūs gaminio kūrimo įrankiai skirti projektavimui, patikrai ir kontrolei, 3D spausdinimui, dokumentacijos valdymui ir ruošimui, suteikią visas galimybes greitam produkto pristatymui rinkoje.

SOLIDWORKS 3D CAD

Kurkite sudėtingas detales ir surinkimus sklandžiai ir efektyviai, naudodami galingą ir tuo pat metu lengvai įsisavinamą programinę įrangą.

Detalių ir surinkimų projektavimas

Įvairiapusiai 3D projektavimo įrankiai suteikia galimybes greitai ištobulinti jūsų konceptualią idėją iki galutinio gaminio.

2D Brėžiniai

Kurkite brėžinius gamybai, informatyviai parodančius kaip jūsų gaminys turi būti pagamintas ir surinktas.

Darbo automatizavimas

Lengvai raskite ir panaudokite jau esamą inžinerinę informaciją, kurdami naujus produktus ar tobulindami ankstesnius.

CAD Bibliotekos

Greita prieiga prie dažnai naudojamų detalių, komandų, ir šablonų, išsaugant vidinėse SOLIDWORKS bibliotekose.

3D Animacijos ir aukštos kokybės vaizdų generavimas

Lengvai ir greitai kurkite animacijas bei iliustracijas, vaizdingai atskleidžiančias jūsų gaminio paskirtį ir funkcionalumą.

Susikirtimų paieška

Įsitikinkite, kad komponentai gali būti tinkamai surinkti, dar prieš pradedant gamybą.

Projektų analizė

Patikinkite gaminio veikimą ir eksploatacines savybes dar projektavimo stadijoje su pilnai integruotais simuliacijos ir analizės įrankiais.

Gamybos kainų apskaičiavimas

Automatiniai gamybos kainų skaičiavimo įrankiai, leidžia nuolatos sekti gaminio savikainą ir ją palyginti su numatyta kaina.