loader

Akademinės programos

SOLIDWORKS Education Edition

Tai pilnavertis mokymo įrankis, skirtas dėstytojams ir mokytojams, apjungiantis 3D projektavimo, inžinerinės analizės ir dokumentų valdymo galimybes. Pasinaudokite SOLIDWORKS Premium paketo funkcionalumu ir metodine medžiaga mokydami studentus ir mokinius.

Daugiau informacijos čia…

SOLIDWORKS Student Edition

Tai studentų ir mokinių darbo priemonė, suteikianti prieigą prie SOLIDWORKS Premium paketo funkcionalumo. Pasinaudodami SOLIDWORKS Simulation, įskaitant skysčių (dujų) srautų, judesio bei įtempimų analizes, ir SOLIDWORKS Sustainability galimybėmis studentai gali projektuoti saugius ir ekologiškus produktus.

Daugiau informacijos čia…

Student Design Kit

Lietuvos techninių aukštųjų mokyklų studentai ir dėstytojai gali nemokamai atsisiųsti ir naudotis SolidWorks studentiškomis programos versijomis mokymo ir mokymosi procesuose. Tai yra pilnavertė, be jokių apribojimų programinė įranga SolidWorks Standart su baziniais stipruminės analizės (SimulationXpress), srautų analizės (FloXpress) ir ekologinės ekspertizės (SustainabilityXpress) moduliais. Šią programos versiją galite atsisiųsti pasinaudodami šia forma.

Norėdami gauti aktyvacijos kodą, Jūs turite tvarkingai užpildyti formą, tada Jums elektroniniu paštu bus atsiųstas reikalingas kodas. Savo mokymosi įstaigos licencijos kodą (School License ID, SDK-ID arba SEK-ID) Jūs galite gauti paprašę savo dėstytojų arba Skaičiavimo Centre. Aktyvacijos metu reikia nurodyti tik savo galiojantį el. pašto adresą programos aktyvacijos patvirtinimui.

Jeigu Jums nepavyksta gauti licencijos kodo (School License ID, SDK-ID arba SEK-ID) arba atsisiųsti programos, prašome kreiptis el. paštu office@inre.lt. Papildomos informacijos ir mokymosi medžiagos Jūs rasite šiame puslapyje.

Jeigu Jums tenka mokytis braižyti dvimačius brėžinius, forminti savo namų ir baigiamuosius darbus DWG/DXF formatais, apsikeisti informacija su kolegomis, siūlome nemokamai atsisiųsti Dassault Systemes DraftSight (www.draftsight.com) programą, skirtą profesianaliam dvimačiam braižymui. Ji pilnai palaiko DWG ir DXF formatus, turi patogią ir lengvai įsisavinamą darbo sąsają, programavimo įrankius, įskaitant AutoLISP.

Prezentacija