loader

Vizualizacija

Nuotraukų kokybės vizualinės iliustracijos

SOLIDWORKS Visualize – tai „kamera“, kuri SOLIDWORKS ir kitų kompiuterinio projektavimo programų naudotojams atveria kokybišką vizualinį, emocinį turinį, kad būtų galima kurti, bendrauti ir bendradarbiauti plėtojant inovacijas, rengiant projektavimo ir verslo sprendimus.

SOLIDWORKS Visualize. Kas tai?

SOLIDWORKS Visualize – tai atskiras paketas, kuris geriausias vaizdų generavimo galimybes sujungia su vizualinėmis projektavimo funkcijomis ir darbų eiga, kad būtų galima lengvai ir greitai kurti vizualinį turinį, kai reikia pristatyti projekto viziją, aistrą ir emociją.

Kam gali praversti SOLIDWORKS Visualize?

SOLIDWORKS Visualize tinka visiems, kuriems reikia kurti profesionalius, nuotraukų kokybės vaizdus, animaciją ir kitą trimatį turinį ir tai padaryti kuo greičiau ir kuo lengviau. SOLIDWORKS Visualize nėra surišta su konkrečia programine įranga, todėl kad ir kokius SOLIDWORKS ar kitus kompiuterinio projektavimo įrankius (pvz., „Rhino“, „Autodesk Alias“, „3ds Max“) naudoja projektuotojai, inžinieriai ir turinio kūrėjai, kai kuria produktų, architektūros, jachtų, mechaninių sistemų ir kitus projektus, jie gali greitai, lengvai ir su malonumu parengti visapusišką trimatę medžiagą, kuri padės priimant sprendimą.

Sužinokite daugiau

Jei reikia daugiau informacijos apie SOLIDWORKS Visualize, apsilankykite šiuo adresu arba kreipkitės į įgaliotą vietinį SOLIDWORKS platintoją.

Visualize-07Visualize-01-largeVisualize-13Visualize-16