loader

SOLIDWORKS PCB sprendimų seminaras

SOLIDWORKS PCB powered by Altium® EKOSISTEMA
INTELEKTUALŪS PROJEKTAVIMO SPRENDIMAI

Spausdintos plokštės (PCB) – neatsiejama šiuolaikinių gaminių dalis, todėl jų patikimumas, projektavimo bei gamybos kokybė yra labai svarbūs. SOLIDWORKS kartu su Altium kuria sprendimus leidžiančius suprojektuoti ir pagaminti šiuolaikinius gaminius greičiau, aukštesnės kokybės bei mažesnėmis sąnaudomis.

SOLIDWORKS PCB powered by Altium ekosistema apjungia SOLIDWORKS 3D patirtį su Altium Designer® programinės įrangos galimybėmis ir intuityvia darbo aplinka. Glaudžiai integruota gaminio projektavimo aplinka idealiai tinka visų gaminio vystymo etapų dalyvių bendradarbiavimui ir inovacijoms.

SOLIDWORKS PCB, Altium Designer bei kitų EDA sistemų integracija su SOLIDWORKS 3DCAD, leidžia gaminio projektavimui naudoti SOLIDWORKS Simulation ir SOLIDWORKS Plastics simuliacijas bei analizės sprendimus. Seminaro metu pademonstruosime spausdintų plokščių (PCB) perkėlimo į SOLIDWORKS 3DCAD galimybes, projektuojamo gaminio šiluminės analizės privalumus ir gaminio korpuso dalių liejimo analizę naudojant SOLIDWORKS Plastics.

Skaityti daugiau.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pažymėti: , , , , ,