Užsiimkite savo vietą ateinančiuose sausio/vasario kursuose

Ar ieškote galimybių tobulinti savo 3D modeliavimo ir dizaino įgūdžius? Mūsų įmonė su malonumu kviečia jus užsiregistruoti į mūsų būsimus kursus, skirtus pagerinti jūsų žinias ir įgūdžius įvairiose 3D dizaino ir gamybos srityse.

Kursai:

SOLIDWORKS žinių atnaujinimo kursas (pradedamas 2024 m. sausio 8 d.):

Šiame kurse dalyviai gilins SOLIDWORKS programos naudojimo įgūdžius, sužinos naujausias funkcijas ir praktines technikas, padedančias efektyviau dirbti su šia programa.

3D dizainas gamybai (pradedamas 2024 m. sausio 11 d.):

Kursas orientuotas į 3D dizaino įgūdžių tobulinimą, ypač atsižvelgiant į gamybos poreikius ir procesus, suteikdamas dalyviams reikalingas žinias ir praktinę patirtį.

Baldų ir interjero detalės modeliavimas bei paruošimas gamybai (pradedama 2024 m. vasario 5 d.):

Šis kursas siūlo gilias žinias apie baldų ir interjero detalių kūrimą, naudojant pažangias 3D modeliavimo technologijas, su pabrėžimu ant praktiškumo ir gamybos procesų supratimo.

SOLIDWORKS Flow Simulation mokymo kursas: srautų (dujos, skystos terpės) ir šilumos pernešimo uždavinių skaičiavimas (Pradedamas 2024 m. vasario mėn.)

Šis kursas yra skirtas skysčių, dujų srautų bei šilumos perdavimo analizės uždavinių atlikimui, naudojant SOLIDWORKS programinį paketą.

Sudėtingų gaminių/surinkimų projektavimas (SOLIDWORKS Assembly Modeling) (Pradėdamas 2024 m. vasario 21d.)

Mokymų metu yra mokoma išnaudoti SOLIDWORKS standartines galimybes ir automatizuoti surinkimų modeliavimo procesą. 


Kiekviename kurse rasite vertingą medžiagą, padėsiančią tobulinti jūsų profesines žinias. Vietų skaičius ribotas, todėl nepamirškite užsiregistruoti ir pasinaudoti šia puikia galimybe!